Turpinās bezvēsts pazudušās mirušā zīdaiņa mātes meklēšana, pagaidām bez panākumiem

3 weeks ago 112
ARTICLE AD BOX

Turpinās arī izmeklēšana un nozīmētas ekspertīzes kriminālprocesā par Annas Jansones četrus mēnešus vecās meitas Luīzes nāvi. Dienu pēc abu pazušanas zīdaini bez dzīvības pazīmēm atrada nomas automašīnā Jelgavas novada Valgundes pagastā.

Valsts policija atkārtoti aicina atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir jebkāda informācija, kas varētu palīdzēt sievietes meklēšanā. Sazināties ar policiju iespējams pa tālruņa numuru 110.

Pazudusī sieviete bija ģērbusies pelēkā pusmētelī, melnas krāsas džinsa biksēs un melnas krāsas zābakos, taču iespējams, ka viņai līdzi bija arī citas drēbes.

1989.gadā dzimusī Jansone ar šogad pasaulē nākušo meitu Luīzi Evertovsku 1. novembra rītā ap plkst.9 izgāja no savas dzīves vietas Rīgā, Pētersalas ielā.

Saņemot informāciju par mātes un meitas bezvēsts prombūtni, Valsts policija nekavējoties personas izsludināja meklēšanā un sāka plašus meklēšanas pasākumus.

Tajā pašā dienā pārbaudītas adreses, kur sieviete ar bērnu varētu uzturēties, kā arī pārmeklēta apkārtne. Policisti noskaidroja, ka 1. novembra rītā sieviete ar bērnu pametusi savu dzīvesvietu ar nomas automašīnu.

2. novembrī, turpinot meklēšanas pasākumus, meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā policijas darbinieki atrada minēto nomas automašīnu "Toyota Corolla", kuras salonā bija mirušais zīdainis.

Mirušā zīdaiņa tēvs Juris Evertovskis vēsta, ka viņa dzīvesbiedre nopietni cīnījusies ar pēcdzemdību depresiju, tajā skaitā apmeklējusi ārstus un lietojusi recepšu medikamentus.

Noprotams, ka liktenīgajā dienā viņa mājas atstājusi, vīram par to nesakot. Pēc tam dzīvesbiedrs pats nesekmīgi centies noskaidrot sievietes un bērna atrašanās vietu, braukājis un meklējis.

Vīrietis pateicas policijai par to, ka tā strādā no rīta līdz vēlam vakaram un ka ieguvusi no "Bolt" precīzu nomātās automašīnas atrašanās vietu, tomēr "līdz ideālam darbam te kopumā ir tālu, savukārt citiem iesaistīties īsti neļauj," tviterī raksta mirušā zīdaiņa tēvs.

Viņam esot radusies sajūta, ka policija liedz citiem nākt palīgā un iesaistīties meklēšanā, bet "paši nav nemaz tik spējīgi kā tie citi".

"Man ir iespaids, ka 90% viņiem esošā info esmu uzgājis un iedevis es, bet viņi man par to noņēma datorus un telefonu, tāpēc vairs nevaru meklēt," tviterī raksta vīrietis.

No viņa vēstītā noprotams, ka mazulim nav acīmredzamu vardarbīgas nāves pazīmju, un tēvs pauž cerību, ka nāves iemeslu un laiku izdosies noskaidrot ekspertīzēs. Viņš neizslēdz iespēju, ka bērns varbūt nomiris pats, tomēr nosaucis to par mazticamu versiju.

Attiecībā uz pazudušo dzīvesbiedri viņš atzīst, ka lielas cerības nelolo. "Ja nu tomēr kaut kur vēl klaiņo/slēpjas un atrodat, sakiet, ka es viņu ne par ko nevainoju un atbalstīšu, lai vai kā būtu tālāk."

Par zīdaiņa nāvi sākts kriminālprocess, un, lai noteiktu nāves cēloni, ir nozīmētas ekspertīzes.

KONTEKSTS:

1. novembrī Valsts policija izsludināja meklēšanā 1989. gadā dzimušo Annu Jansoni un viņas meitu – 2023. gadā dzimušo Luīzi Evertovsku.

2. novembrī meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā policijas darbinieki atrada nomas automašīnu "Toyota Corolla", kuras salonā atradās miris zīdainis, kas, kā norādīja policija, bija iepriekš minētā Luīze.

Saistībā ar zīdaiņa nāvi ir uzsākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību. Lai noteiktu nāves cēloni, ir nozīmētas ekspertīzes.

Tikmēr sievietes meklēšana turpinās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article