Siguldā uz Vidzemes šosejas demontēs pārvadu pār dzelzceļu, satiksme – pa apbraucamo ceļu

1 year ago 1404
ARTICLE AD BOX

Jaunuzbūvētā pagaidu pārvada pār dzelzceļu posmam ir koka un metāla klājs, bet ceļa daļa klāta ar dzelzsbetona plātnēm. Autovadītājiem jābrauc ļoti piesardzīgi, īpaši nokrišņu laikā un mainīgos laikapstākļos, un jāievēro noteiktais ātruma ierobežojums.

Būvdarbi, kuru laikā demontēs esošo pārvadu pār dzelzceļu un tā vietā tiks izbūvēts jauns, sākti pērn oktobrī. Būvdarbu ietvaros tiks izbūvēts apgaismots gājēju un velobraucēju ceļš, kas pāri pārvadam pār dzelzceļu savienos Noliktavu ielu un Mazās Saules ielas infrastruktūru, atvieglojot gājēju un velobraucēju nokļūšanu pilsētas daļā otrpus dzelzceļam un uzlabojot mazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku drošību uz ceļa. 

Pašlaik Vidzemes šosejas pārvads pār dzelzceļu (49,9. km) sadala gājēju un velosipēdistu kustību Siguldā divās daļās, kuras līdz šim nav bijušas droši savienotas. Pēc projekta realizācijas abas dzelzceļa puses būšot droši un ērti sasniedzamas gan kājāmgājējiem un velobraucējiem, gan cilvēkiem ar invaliditāti un kustību traucējumiem.

Būvdarbus veic SIA “Viadukts” par līgumcenu 3,12 miljoni (ar PVN) eiro, kas tiek finansēti no valsts budžeta. Šā līguma ietvaros “Viadukts” veiks arī deformācijas šuvju atjaunošanu trim pārvadiem uz Jelgavas šosejas (A8). Būvdarbus pabeigs 2022. gada būvdarbu sezonā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article