Rogovkā brīvprātīgo pasākumā meklē pazudušo septiņgadīgo Justīni

1 year ago 1003
ARTICLE AD BOX

Šodien, 13:07

Autori: Agnija Lazdiņa (Latvijas Radio Ziņu dienesta korespondente)

Rogovkā atkārtoti plašā akcijā meklē pazudušo Justīni

Meklēšanā piedalīsies arī pazudušās meitenes vecāki - Justīnes tēvs Vladimirs Reinikovs, kas meiteni vairākus gadus audzināja viens, un, pēc meitenes tēva vārdiem, no ārzemēm ieradusies arī Justīnes māte. 

Brīvprātīgie kas ieradušies Rogovkā, pārsvarā nav vietējie. Latvijas Radio uzrunātie meklētāji ieradušies gan no Jelgavas, gan Pierīgas. Paši rogovkieši Justīni ir meklējuši jau iepriekš, pastāstīja Nautrēnu apvienības pārvaldes vadītāja Līvija Plavinska. Viņa pieļāva iespēju, ka cilvēki jau ir noguruši, bet tāpat cer, ka Justīni izdosies atrast. 

Meklēšanas akcijas sākumā pulcējās nedaudz vairāk kā 50 brīvprātīgo, kas tika sadalīti piecās grupās, un katru no tām vada Valsts policijas darbinieks. Organizatori gan cerēja uz 1500 meklētāju dalību.

"Bezvests.lv" pārstāve Irina Brūniņa cer, ka izdosies apsekot teritoriju 5-7 kilometru rādiusā. To varēs paveikt, ja meklēšanā iesaistīsies vēl apmēram 500 dalībnieku. 

Meklēšanas organizatori palīdzēt un iesaistīties meklēšanas darbos gribētājus Rogovkā gaidīs visu dienu. Brīvprātīgajiem līdzi jāņem ūdens, pārtika, tālrunis ar neierobežotu internetu un ielādētu "bezvests.lv" lietotni. Visiem brīvprātīgajiem iepriekš jāpiereģistrējas.

KONTEKSTS:

Septiņgadīgās Justīnes Reinikovas piektdien, 5. maijā, ap plkst. 19 izgāja no savas dzīvesvietas Rēzeknes novadā, Nautrēnu pagastā, Rogovkā, un nav atgriezusies, kā arī nav zināma viņas atrašanās vieta.

Nākamajā dienā meitenes meklēšanā tika iesaistīti plaši policijas, robežsardzes, Zemessardzes un arī brīvprātīgo spēki. Meitene meklēta arī naktī, tomēr tas nevainagojās panākumiem. Vēlāk policija paziņoja par meklēšanas taktikas maiņu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article