Policija atrod bezvēsts pazudušo zīdaini bez dzīvības pazīmēm; turpina meklēt māti

7 months ago 476
ARTICLE AD BOX

1. novembrī Valsts policija saņēma informāciju par bezvēsts pazudušo 1989. gadā dzimušo Annu Jansoni un viņas meitu – 2023. gadā dzimušo Luīzi Evertovsku.

Saņemot informāciju par mātes un meitas bezvēsts prombūtni, policija personas izsludināja meklēšanā un uzsāka plašu meklēšanu. Tajā pašā dienā tika pārbaudītas adreses, kur sieviete ar bērnu varētu uzturēties, kā arī pārmeklēta apkārtne.

Policisti noskaidroja, ka 1. novembra rītā ap pulksten 9.20 sieviete ar bērnu pametusi savu dzīvesvietu ar nomas automašīnu.

2. novembrī, turpinot meklēšanu, ap pulksten 11 meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā Valsts policijas darbinieki atrada minēto nomas automašīnu "Toyota Corolla", kuras salonā diemžēl atradās miris zīdainis.

Saistībā ar zīdaiņa nāvi ir uzsākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību. Lai noteiktu nāves cēloni, ir nozīmētas ekspertīzes.

Policija turpina meklēt bērna māti.

Iesaistoties gan Valsts policijai, gan Zemessardzei un cilvēku meklēšanas biedrībai "K9 SOS", apkārtnē tika turpināti bezvēsts pazudušās bērna mātes meklēšana. Tostarp meklēšanā tika izmantoti tehniskie līdzekļi, piesaistot policistus ar bezpilota gaisa kuģi.  

Pagaidām 1989. gadā dzimusī Anna Jansone nav atrasta un tiek turpināta viņas meklēšana. Sieviete bija ģērbusies pelēkā pusmētelī, melnas krāsas džinsa biksēs un melnas krāsas zābakos.

Valsts policija atkārtoti aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri varētu būt redzējuši sievieti vai kuru rīcībā ir jebkāda noderīga informācija, kas varētu palīdzēt viņas meklēšanā. Informēt policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article