No marta gaidāmas izmaiņas vairākos reģionālo autobusu maršrutos Zemgalē un Varakļānos

1 year ago 1072
ARTICLE AD BOX

ATD norādīja, ka izmaiņas rosinājuši gan iedzīvotāji, gan izglītības iestādes un pārvadātājs, pilnveidojot sabiedriskā transporta pakalpojuma kvalitāti atbilstoši pasažieru ērtībām.

Lai Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņiem būtu ērtāk izmantot sabiedrisko transportu, reģionālo autobusu maršruta nr. 5093 Bauska–Pilsrundāle reisā plkst. 15.00 no Pilsrundāles skolas autobuss turpmāk apstāsies arī pieturā Kaucminde, bet neapstāsies pieturā Saulaine. Savukārt rīta reisā plkst. 08.10 no Bauskas autobuss turpmāk neapstāsies pieturā Kaucminde, bet kustību grafikā būs iekļauta pietura Saulaine.

Reģionālās nozīme maršrutā nr. 6403 Bauska–Iecava–Misa–Vecumnieki autobuss no Vecumniekiem rītos izbrauks piecas minūtes agrāk – plkst. 05.15 (iepriekš – plkst. 05.20), un pieturā Iecava pienāks desmit minūtes agrāk – plkst. 05.52 (iepriekš – plkst. 06.02). Tādējādi pasažieri no Beibežiem varētu agrāk nokļūt uz darbu Rīgā, jo Iecavā plkst. 05.55 varēs pārsēsties uz reģionālās nozīmes maršruta nr. 7480 Bauska–Rīga reisu. 

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 7357 Jelgava–Vecumnieki reisu plkst. 12.10 no Jelgavas autoostas un plkst. 15.05 no Vecumniekiem kustību grafikos turpmāk būs iekļauta pietura Teteles skola. 

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 7851 Jēkabpils–Aizkraukle–Bauska reisos plkst. 15.15 no Jēkabpils un plkst. 09.25 no Bauskas turpmāk autobuss apstāsies arī pieturā Ozolaine, uzlabojot sabiedriskā transporta pieejamību Ozolaines ciema iedzīvotājiem.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus iepriekš minētajos maršrutos nodrošina AS "Nordeka". Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Zemgales plānošanas reģionu. 

Savukārt no 1. marta reģionālas nozīmes maršruta nr. 6509 Madona–Varakļāni–Stirniene kustību sarakstā vakara reisa kustības grafikā tiks iekļauta pietura Stirnienes muiža. Tas ļaus dažiem desmitiem Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri šobrīd mitinās Varakļānu novada pansionāta telpās, nokļūt uz izglītības iestādēm un darbu Varakļānos, kā arī tikt atpakaļ mājās. Izmaiņas skars reģionālo autobusu reisu plkst. 15.50 no Madonas. Līdz mācību gada beigām, šī gada 30. maijam, autobuss minētajā reisā apstāsies arī pieturā Stirnienes muiža, plkst. 17.07 izbrauks no Varakļāniem, bet gala pieturā Murmastiene pienāks piecas minūtes vēlāk – plkst. 17.40 (iepriekš – plkst. 17.35). 

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutā Madona–Varakļāni–Stirniene nodrošina SIA "Latvijas Sabiedriskais autobuss". Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Varakļānu novada domi un Vidzemes plānošanas reģionu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article