Mirušā zīdaiņa tēvs: Bezvēsts pazudusī sieva ārstējusi pēcdzemdību depresiju

7 months ago 743
ARTICLE AD BOX

To, ka sieva Anna ar mazuli pazudusi, Juris atklāja trešdienas, 1. novembra, vakarā. Vēl bija cerība, ka sieva devusies uz dārziņu pēc vecākās meitas, bet meita nebija izņemta. Telefons bijis izslēgts.

"Divas stundas bija pagājušas, kopš konstatēju, ka viņas nav. Izdevās ātri pārliecināt [policiju], ka jāuztver nopietni, un atbrauca ekipāža," pastāstīja Juris.

Pazušana bija jāuztver nopietni tāpēc, ka Annai bija atklāta pēcdzemdību depresija, turklāt septembrī jau bijis pašnāvības mēģinājums, pēc kura viņa ārstējās slimnīcā.

Arī pēc zāļu mainīšanas likās, ka kļuvis labāk.

Bezvēsts pazudusī Anna Jansone

Bezvēsts pazudusī Anna Jansone

Foto: Valsts policija

Tieši vīrs sapratis, ka sieviete izmantojusi uzņēmuma "Bolt" nomas automašīnu. "Google" meklēšanas vēsturē bijis redzams, ka jau no rīta Anna no sava telefona pētījusi Jelgavas novada karti. Juris lūdzis policijai doties turp, taču viņam atteica, ka pa nakti neko nemeklēs, tāpēc viņš aizbraucis viens.

"Ko man citu darīt? Es meklēju pa tiem ceļiem, diemžēl neatradu. Tur daudz to meža ceļu. Es iebraucu visos, arī īstajā..." atminējās Juris. Izdangātā meža ceļa dēļ viņš līdz auto netika.

Juris pārdzīvo, ka pats neatrada mašīnu ātrāk.

Valsts policija plašus komentārus par notikušo Latvijas Televīzijai nesniedza, vien atkārtoti apstiprināja, ka 2. novembrī ap plkst. 10 rītā saņemta informācija par sievietes un mazuļa iespējamo atrašanās vietu Jelgavas novadā. "Valgundes pagastā tika konstatēta mašīna, ar kuru pārvietojās pazudusī Anna Jansone. Attiecīgi automašīnas salonā tika atrasts minētais zīdainis," norādīja Valsts policijā.

Latvijas Televīzijai ierodoties iespējamajā vietā, kur atrada bezvēsts pazudušo Luīzi, automašīna šķietami jau ir aizvesta, taču mātes meklēšanas darbi turpinās. Ir iesaistījusies gan policija, gan zemessargi, gan cilvēku meklēšanas biedrība.

Bērnam uz ķermeņa acīmredzamu savainojumu neesot bijis, taču tēvam mirušo meitiņu apskatīt ļāva vien pēc vairākām stundām. Joprojām Juri mierā neliek doma, kā būtu, ja policija būtu rīkojusies uzreiz.

Viņam nav palikusi neviena mirušās meitiņas bilde. Policija no Jura paņēmusi gan viņa datoru, gan telefonu.

Rīgas sociālajā dienestā apstiprināja, ka ģimene nav bijusi viņu redzeslokā.

Sievietes meklēšanas darbi turpinās.

Vīrs Juris sievu lūdz atgriezties mājās: "Dārgā, ja tu kaut kur esi vēl, mēs abi tevi gaidām. Vienalga, kā bija."

Valsts policija atkārtoti aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri varētu būt redzējuši sievieti vai kuru rīcībā ir jebkāda noderīga informācija, kas varētu palīdzēt viņas meklēšanā. Informēt policiju iespējams, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Sieviete bija ģērbusies pelēkā pusmētelī, melnas krāsas džinsa biksēs un melnos zābakos. Annas vīrs gan pieļauj iespējamību, ka viņa līdzi somā ir paņēmusi arī maiņas apģērbu.

KONTEKSTS:

1. novembrī Valsts policija izsludināja meklēšanā 1989. gadā dzimušo Annu Jansoni un viņas meitu – 2023. gadā dzimušo Luīzi Evertovsku.

2. novembrī meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā policijas darbinieki atrada nomas automašīnu "Toyota Corolla", kuras salonā atradās miris zīdainis, kas, kā norādīja policija, bija iepriekš minētā Luīze.

Saistībā ar zīdaiņa nāvi ir uzsākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību. Lai noteiktu nāves cēloni, ir nozīmētas ekspertīzes.

Tikmēr sievietes meklēšana turpinās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article