Mirušā zīdaiņa mātes meklēšanā policija aicina atsaukties cauri Valgundes pagasta mežam braukušus šoferus ar videoreģistratoriem

7 months ago 543
ARTICLE AD BOX

Turpinot meklēt kopš 1. novembra pazudušo 1989. gadā dzimušo Annu Jansoni, Valsts policija (VP) aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri ar videoreģistratoru 1. novembrī laika posmā no plkst. 11.00 līdz 17.00 brauca pa autoceļu P101, starp Liepājas šoseju (A9), apdzīvotu vieta Kaļķis, un Ventspils šoseju (A10), apdzīvotu vietu Kūdra.

Iedzīvotāji ar videoreģistratoru ierakstiem aicināti sazināties ar VP, zvanot uz tālruņa numuru 67086678 vai 110, vai arī rakstot e-pastu uz [email protected].

VP informēja, ka sievietes meklēšana turpinājusies visu aizvadīts nedēļas nogali, iesaistoties Valsts policijai, Zemessardzei, organizācijām "Bezvēsts.lv" un "K9 SOS", un tuviniekiem, tomēr Jansone pagaidām nav atrasta.

Pirmdien, 6. novembrī, turpināsies sievietes meklēšanas pasākumi, un tajos plānots piesaistīt ūdenslīdējus un dronu, lai pārmeklētu teritorijas Jelgavas novadā, Valgundes pagastā.

VP vērš uzmanību, ka šobrīd ir svarīgi atrast pazudušo sievieti, kā arī turpinās izmeklēšana kriminālprocesā. Savukārt par katru izmeklēšanas detaļu aktīvā izmeklēšanas stadijā šobrīd publiski komentēt nav iespējams.

KONTEKSTS:

1. novembrī Valsts policija izsludināja meklēšanā 1989. gadā dzimušo Annu Jansoni un viņas meitu – 2023. gadā dzimušo Luīzi Evertovsku.

2. novembrī meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā policijas darbinieki atrada nomas automašīnu "Toyota Corolla", kuras salonā atradās miris zīdainis, kas, kā norādīja policija, bija iepriekš minētā Luīze.

Saistībā ar zīdaiņa nāvi ir uzsākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību. Lai noteiktu nāves cēloni, ir nozīmētas ekspertīzes.

Tikmēr sievietes meklēšana turpinās. Sieviete bija ģērbusies pelēkā pusmētelī, melnas krāsas džinsa biksēs un melnas krāsas zābakos.

Policija atkārtoti aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri varētu būt redzējuši sievieti vai kuru rīcībā ir jebkāda noderīga informācija, kas varētu palīdzēt viņas meklēšanā. Informēt policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Mirušā zīdaiņa tēvs norādījis, ka viņa dzīvesbiedre nopietni cīnījusies ar pēcdzemdību depresiju, tajā skaitā apmeklējusi ārstus un lietojusi recepšu medikamentus. Noprotams, ka liktenīgajā dienā viņa mājas atstājusi, vīram par to nesakot. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article