Mirušā zīdaiņa mātes meklēšana: aicina ziņot, ja Ķemeru tīreļa apkaimē atrod baltu antifrīza pudeli

6 months ago 335
ARTICLE AD BOX

Valsts policija aicina iedzīvotājus, kuri dodas uz meža masīvu Jelgavas novadā, Valgundes pagastā, Lielā Ķemeru tīreļa purva apkaimē (pie šosejas P101, starp Liepājas šoseju un Ventspils šoseju), pievērst uzmanību, vai šajā vietā neatrodas viena litra tilpuma antifrīza pudeles baltā krāsā.

Policija noskaidroja, ka pirms pazušanas Anna Jansone šādu pudeli iegādājusies un, iespējams, tā bijusi viņai līdzi.

Ja šādas pudeles šajā apvidū tiek manītas, Valsts policija aicina zvanīt pa tālruņa numuru 67086785 vai 110 un sūtīt fotogrāfijas ar koordinātēm uz e-pastu: [email protected].

KONTEKSTS:

1. novembrī Valsts policija izsludināja meklēšanā 1989. gadā dzimušo Annu Jansoni un viņas meitu – 2023. gadā dzimušo Luīzi Evertovsku.

2. novembrī meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā policija atrada nomas automašīnu "Toyota Corolla", kuras salonā atradās miris zīdainis – Luīze.

Par zīdaiņa nāvi sākts kriminālprocess, lai noteiktu nāves cēloni, ir nozīmētas ekspertīzes.

Tikmēr sievietes meklēšana turpinās. Sieviete bija ģērbusies pelēkā pusmētelī, melnas krāsas džinsa biksēs un melnas krāsas zābakos.

Mirušā zīdaiņa tēvs norādījis, ka viņa dzīvesbiedre nopietni cīnījusies ar pēcdzemdību depresiju, tajā skaitā apmeklējusi ārstus un lietojusi recepšu medikamentus. Noprotams, ka liktenīgajā dienā viņa mājas atstājusi, vīram par to nesakot. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article