Dobeles novadā grāvī iebraucot autobusam, cietuši 13 cilvēki

1 year ago 1229
ARTICLE AD BOX

Šodien, 10:49

Papildināts šodien, 13:36

Ap plkst.9.30 VUGD saņēma informāciju, ka Dobeles novada Jaunbērzes pagastā uz autoceļa A9 ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā glābēji konstatēja, ka autobuss atrodas uz sāniem grāvī un visi cilvēki, izņemot divus, izkļuvuši no tā paši saviem spēkiem.

Ugunsdzēsēji glābēji nostabilizēja autobusu, atvienoja autobusa akumulatora klemmes un ar absorbenta palīdzību savāca izlijušo šķidrumu. Divi cilvēki tika izcelti no autobusa un nogādāti mediķiem. 

VUGD pārstāve Viktorija Gribuste

00:00 / 00:41

Lejuplādēt

Linda Spundiņa/Latvijas Radio

VUGD pārstāve Viktorija Gribuste pastāstīja, ka autobusā esošo cilvēku skaits vēl tiek precizēts, jo daļa no cilvēkiem jau ir devušies projām paši saviem spēkiem ar dažādiem transportlīdzekļiem. Vēl daļu apskata mediķi. 

NMPD informēja, ka avārijā Jaunbērzes pagastā cietuši 13 cilvēki, no tiem 12 nogādāti stacionāros ar vieglām līdz vidēji smagām traumām, vēl 12 atteikušies no palīdzības. Notikuma vietā palīdzību sniedza sešas NMPD mediķu brigādes.

"Latvijas valsts ceļi" informēja, ka uz Liepājas šosejas pie Mežsarmām palēnināta satiksme pa vienu joslu. Pēc Valsts policijas sniegtās informācijas, autobusa avārijas rezultātā izlijusi degviela un eļļa. Satiksme atjaunota pa vienu joslu virzienā uz Rīgu.

Autovadītājus aicina izmantot apbraukšanas iespējas pa Ventspils šoseju (A10) un pa reģionālajiem autoceļiem Kalnciems–Kūdra (P101), un Jelgava (Tušķi)–Tukums (P98). 

Autobusa avārija Dobeles pusē0min

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article