«Bolt Drive»: Visa saziņa par pazudušo sievieti ar Valsts policiju notika 2. novembrī (precizēts)

6 months ago 421
ARTICLE AD BOX

Precizējums

Virsrakstā precizēts datums, kad notika saziņa ar Valsts policiju. 

Uzņēmumā norāda, ka policijai informācija tika sniegta no nakts vidus līdz tās pašas dienas agram rītam.

"Bolt Drive" skaidroja, ka pirmo pieprasījumu no VP "Bolt Drive" pārstāvis saņēma 2. novembrī aptuveni plkst.3. Konkrētais pieprasījums bija par iespējamiem taksometru braucieniem.

Nākamo precizēto pieprasījumu no VP "Bolt Drive" pārstāvis saņēma tās pašas dienas plkst.8. Tas bija jau konkrēti par "Bolt Drive" automašīnu.

"Bolt Drive" pārstāvji norādīja, ka informācija un GPS dati par konkrēto automašīnu tika nodota nekavējoties.

Uzņēmumā uzsvēra, ka operatīvai diennakts saziņai ar policiju "Bolt Drive" ir savs speciāls tālruņa numurs. Arī šajā gadījumā no VP puses numurs tika izmantots.

Tāpat uzņēmuma pārstāvji apliecināja, ka šo situāciju detalizēti vērtēs, lai apzinātu un izveidotu vēl plašāku un tiešāku sadarbības mehānismu ar valsts atbildīgajām iestādēm, kur "Bolt Drive" dati noteiktos apstākļos var palīdzēt iestāžu darbā.

"Mēs esam dziļi satriekti par notikušo un izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem," norādīja "Bolt Drive" pārstāvji.

KONTEKSTS:

1989. gadā dzimusī Anna Jansone ar šogad pasaulē nākušo meitu Luīzi Evertovsku 1. novembra rītā ap plkst. 9 izgāja no savas dzīves vietas Rīgā, Pētersalas ielā. Saņemot informāciju par mātes un meitas bezvēsts prombūtni, policija nekavējoties personas izsludināja meklēšanā un sāka plašus meklēšanas pasākumus.

Tajā pašā dienā pārbaudītas adreses, kur sieviete ar bērnu varētu uzturēties, kā arī pārmeklēta apkārtne. Policisti noskaidroja, ka 1. novembra rītā sieviete ar bērnu pametusi savu dzīvesvietu ar nomas automašīnu. 2. novembrī, turpinot meklēšanas pasākumus, meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā policijas darbinieki atrada minēto nomas automašīnu "Toyota Corolla", kuras salonā atradās miris minētais zīdainis.

Mirušā zīdaiņa tēvs sociālajos tīklos stāstīja, ka viņa dzīvesbiedre nopietni cīnījusies ar pēcdzemdību depresiju, tajā skaitā apmeklējusi ārstus un lietojusi recepšu medikamentus. Noprotams, ka liktenīgajā dienā viņa mājas atstājusi, vīram par to nesakot. Pēc tam dzīvesbiedrs pats nesekmīgi centies noskaidrot sievietes un bērna atrašanās vietu, braukājis un meklējis.

Vīrietis pateicies policijai par to, ka tā strādā no rīta līdz vēlam vakaram un ka ieguvusi no "Bolt" precīzu nomātās automašīnas atrašanās vietu, tomēr "līdz ideālam darbam te kopumā ir tālu, savukārt citiem iesaistīties īsti neļauj," tviterī rakstīja mirušā zīdaiņa tēvs.

No viņa vēstītā noprotams, ka mazulim nav acīmredzamu vardarbīgas nāves pazīmju, un tēvs pauda cerību, ka nāves iemeslu un laiku izdosies noskaidrot ekspertīzēs. Viņš neizslēdza iespēju, ka bērns varbūt nomiris pats, tomēr nosaucis to par mazticamu versiju.

Attiecībā uz pazudušo dzīvesbiedri viņš atzina, ka lielas cerības nelolo. "Ja nu tomēr kaut kur vēl klaiņo/slēpjas un atrodat, sakiet, ka es viņu ne par ko nevainoju un atbalstīšu, lai vai kā būtu tālāk."

Par zīdaiņa nāvi sākts kriminālprocess, un, lai noteiktu nāves cēloni, ir nozīmētas ekspertīzes. Turpinās mirušā zīdaiņa mātes Annas Jansones meklēšana. Meklēšanā iesaistījušies Valsts policijas un Zemessardzes darbinieki, kā arī kinologi un brīvprātīgie. Tāpat meklēšanā tiek izmantoti bezpilota lidaparāti.

Bezvēsts pazudusī Anna Jansone

Bezvēsts pazudusī Anna Jansone

Foto: Valsts policija

Sieviete bija ģērbusies pelēkā pusmētelī, melnas krāsas džinsa biksēs un melnas krāsas zābakos.

Policija atkārtoti aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri varētu būt redzējuši sievieti vai kuru rīcībā ir jebkāda noderīga informācija, kas varētu palīdzēt viņas meklēšanā. Informēt policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article