Meklēšanas forma

Neliels lietus 18 °C Viegls vējš, 2 m/s no A
Svētdiena, 2019. gada 16. JūnijsVārda dienu svin: Justīne, Juta

SSC kauss ceļo pie «Ķepām»

www.jelgavasvestnesis.lv
Sestdien Jelgavas sporta hallē noslēdzās Sporta servisa centra (SSC) kausa izcīņa basketbolā. Par čempioniem kļuva komanda «Ķepas», kura ar rezultātu 97:68 uzvarēja «Doks» vienību. Bet 3. vietu izcīnīja «NĪP» komanda, ar rezultātu 83:76 pārspējot «Valauto». Pirmo reizi uzvarētāju komandai pasniegts SSC ceļojošais kauss.

Turnīrā par rezultatīvāko piespēlētāju atzīts «Ķepu» spēlētājs Juris Brūveris. Visvairāk atlecošās bumbas izcīnīja Edgars Aleksejevs no «Skandija», bet par turnīra rezultatīvāko spēlētāju atzīts Ģirts Pommers.

Čempionu komandas «Ķepas» sastāvā spēlēja: Artis Putniņš, Juris Brūveris, Jānis Gutāns, Oskars Jēkabsons, Ainis Lagzdiņš, Māris Masaļskis, Juris Zakenfelds, Valentīns Matusēvičs, Matīss Rozītis, Mareks Kreicbergs, Jēkabs Rozītis, Artūrs Rudmiezis, Edgars Smirnovs, Edgars Tramdaks, Edgars Krūmiņš.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka šogad par kausu cīnījās deviņas komandas – «Doks», «Kultūra», «Ķepas», «NĪP», «Rokiji», «Platone», «Skandijs», «Vilki» un «Valauto».

Sacensības organizēja Jelgavas Sporta servisa centrs sadarbībā ar biedrību «Basketbola klubs «Jelgava»».

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Vārds attēls

ieeju domāju video paskatīšos spēļu labākās epizdoes, bet bet viģīkā reāli ir tikai epizodes kur visi met garam un krī gar zemi pēc bumbām...JV varējo to video līmeni drusku pacelt

Pievienot komentāru

Saistītie raksti