Meklēšanas forma

Apmācies -5 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

Rekonstruēs pašvaldības īres namu Stacijas ielā 13

www.jelgavasvestnesis.lv
Lai sagatavotu ēku rekonstrukcijas darbiem, tiek atbrīvots pilsētas pašvaldības īres nams Stacijas ielā 13 – lielākā daļa telpu jau ir atbrīvotas, palikuši pēdējie darbi. Arī iestādes un organizācijas, kas atradās šajā ēkā, tagad atrodas citās telpās.

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Vectirāne stāsta, ka šobrīd vēl norit iepirkums par būvdarbu veikšanu Stacijas ielas 13 ēkā, un vienlaikus ēka tiek atbrīvota, īres dzīvokļu īrniekiem piedāvājot dzīvesvietu kādā citā pašvaldības dzīvoklī.

Rekonstrukcijas darbu laikā citās telpās atradīsies arī iestādes un organizācijas, kas līdz šim darbojās Stacijas ielā 13. Dienas centrs «Atbalsts», kuru apmeklē personas ar garīgās attīstības traucējumiem, kā arī Sociālās un medicīniskās aprūpes centrs tagad atrodas Bērnu sociālās aprūpes centrā Zirgu ielā 47a, kur jau šobrīd darbojas arī dienas centrs «Harmonija». Atkarību profilakses punkts atrodas Dobeles ielā 62a, 2. stāvā – ieeja no ēkas gala Pulkveža Brieža ielas pusē. «Darba un arī apmeklētāju pieņemšanas laiks visām struktūrvienībām tiks saglabāts tāds pats kā līdz šim,» norāda Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes vadītājas vietniece administratīvajos jautājumos Zanda Ērmiņa.

Savukārt Latvijas Bērnu fonda Jelgavas nodaļa, tāpat kā Jelgavas Invalīdu biedrība, atradīsies pašvaldības īres namā Pasta ielā 44, kur jau darbojas Jelgavas sieviešu invalīdu biedrība «Zvaigzne».

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka, īstenojot deinstitucionalizācijas plānu Jelgavas pilsētā, īres namā Stacijas ielā 13 notiks rekonstrukcija, atsakoties no kopmītņu tipa dzīvokļiem un to vietā veidojot servisa dzīvokļus, kas būs pielāgoti cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī grupu dzīvokļus, kuros ar asistenta palīdzību varēs dzīvot personas ar īpašām vajadzībām. Tur plānots ierīkot arī specializētas darbnīcas un pašvaldības īres dzīvokļus.

Video: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti