Meklēšanas forma

Apmācies 10 °C Lēns vējš, 4.4 m/s no A-DA
Pirmdiena, 2019. gada 18. NovembrisVārda dienu svin: Aleksandrs, Doloresa, Brīve

Pirmais tehnikas un inovāciju festivāls «Mehatrons» Jelgavā

www.jelgavasvestnesis.lv
Metināšanas konkurss, metālapstrādes nozares jaunāko tehnoloģiju paraugdemonstrējumi, pilsētas izglītības iestāžu sarūpētās tehniskās darbnīcas un izgudrojumu izstāde – tie ir tikai daži atslēgas vārdi, kas raksturo šā gada tehnikas un inovāciju festivālu «Mehatrons». Portāls www.jelgavasvestnesis.lv piedāvā video atskatu no pasākuma otrās dienas!

Sestdien Pasta salā valdīja inženierzinātnes un metāls. Plašais aktivitāšu piedāvājums nodrošināja iespēju papildināt zināšanas šajās jomās gan profesionāļiem, gan bērniem un jauniešiem. Ja profesionāļus vairāk interesēja jaunākais piedāvājums metālapstrādē, kā arī savu prasmju apliecināšana metināšanas konkursos, tad pilsētas ģimenes ar bērniem labprātāk piedalījās radošajās darbnīcās, izzinaāja izglītības iespējas tehniskajās jomās, kā arī vēroja Latvijas robotikas čempionātu, kas pirmo reizi notiek Jelgavā sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti.

Jāpiebilst, ka izgudrojumu izstādē jelgavnieki novērtēja arī vēja rotoru, eklektisko longbordu, gudrās mājas apgaismojuma sistēmu, mobilo lietotni, kas darbojas kā preču svītrkoda skeneri, kā arī daudzus citus izgudrojumus.

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Pievienot komentāru