Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 7 °C Viegls vējš, 2.7 m/s no R
Ceturdiena, 2019. gada 14. NovembrisVārda dienu svin: Fricis, Vikentijs, Vincents

Par Jelgavas kausu basketbolā cīnīsies astoņas komandas

Ilze Knusle
Ir startējusi Jelgavas pilsētas kausa izcīņa basketbolā. Par kausu cīnīsies astoņas komandas, un ir zināms, ka šogad mainīsies kausa īpašnieks, jo pērnā gada uzvarētāji «Ķepas» turnīrā nestartē. Jaunie kausa ieguvēji tiks noskaidroti 7. decembrī.

Pirmajā spēļu kārtā «Rokiji» ar 80:99 piekāpās komandai «Valauto», komanda «Vilki» ar 67:109 atzina «Skandija» pārākumu, «NĪP» basketbolisti ar 82:68 uzveica komandu «Doks» un «Alvila dēli» pārspēja «Kultūru» ar 83:71. Nākamā kārta notiks 19. oktobrī. Spēļu rezultātiem, spēlētāju un komandu statistikai var sekot līdz ŠEIT.

Turnīru organizē biedrība «Basketbola klubs «Jelgava»» sadarbībā ar Sporta servisa centru. Tā mērķis ir veicināt spēlētāju sportiskās meistarības un fiziskās sagatavotības attīstību, kā arī popularizēt amatieru basketbolu Jelgavā un nodrošināt iedzīvotāju iesaistīšanos aktīvās, regulārās sporta nodarbībās.

Jāatgādina, ka 2018. gadā Jelgavas pilsētas kausa izcīņā startēja deviņas komandas. Uzvarēja «Ķepas», finālā pārspējot «Doku», savukārt 3. vietu izcīnīja komanda «NĪP».

Video: Māris Martinsons/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti