Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Nedēļas nogalē Jelgavā – ziemas skaistākais notikums!

www.jelgavasvestnesis.lv
Šis ir viens no nozīmīgākajiem pilsētas notikumiem; ledus māksla ir ļoti skaista; festivāls veicina Jelgavas atpazīstamību – tie ar aspekti, ko jelgavnieki visvairāk novērtē Ledus skulptūru festivālā, mudinot ikvienu kaut reizi apmeklēt šo pasākumu. Šajā nedēļas nogalē Starptautiskais ledus skulptūru festivāls Jelgavā notiks jau 20. reizi.

Gatavošanās Starptautiskajam ledus skulptūru festivālam sākās jau aizvadītajā nedēļas nogalē, un būtiski, ka šogad pasākums norisināsies trīs vietās pilsētā – Jāņa Čakstes bulvārī, Pasta salā un Hercoga Jēkaba laukumā. Portāla www.jelgavasvestnesis.lv uzrunātie jelgavnieki vērtē, ka jaunais koncepts varētu festivāla apmeklētājiem nodrošināt plašākas iespējas un novērst drūzmēšanos pie ledus skulptūrām. Tāpat viņi pozitīvi vērtē laikapstākļus, kas pagaidām ir festivāla norisei labvēlīgi.

Jāatgādina, ka Ledus skulptūru festivāls ar mākslinieku apbalvošanas ceremoniju tiks atklāts jau šo piektdien, 9. februārī, pulksten 19 un trīs dienu garumā festivāla apmeklētāji aicināti izbaudīt ledus mākslu, Latvijā iemīļotu mūziķu uzstāšanos, uguņošanu un citas svētku aktivitātes. Šogad festivāls pulcē māksliniekus no desmit valstīm, kuri vairāk nekā 70 tonnas ledus pārvērš sapņos.

Jāpiebilst, ka ledus skulptūru tapšanas procesu var vērot tiešraidē.

Ledus skulptūru festivāla programma

Video: Ivars Veiliņš

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti