Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Jelgavnieki apmierināti, ka remontē Atmodas un Rūpniecības ielas

Ilze Knusle-Jankevica
Atmodas ielas posmā no Dobeles šosejas līdz Dambja ielai un Rūpniecības ielas posmā no Dambja ielas līdz Tērvetes ielai jau ieklāta asfalta virskārta, un palikušas vairs tikai «astītes», ko būvnieki plāno pabeigt tuvāko trīs četru nedēļu laikā. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv uzrunātie jelgavnieki atzīst, ka ielas atjaunošana jau sen bija nepieciešama un tagad pa to pārvietoties ir daudz drošāk un ērtāk.

Pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» projektu vadītāja Eva Kidere stāsta, ka objektā galvenie darbi jau ir pabeigti un atlicis vien veikt krustojumu vietu un nobrauktuvju asfaltēšanu, horizontālā marķējuma uzklāšanu, ceļa zīmju uzstādīšanu, autobusa pieturvietu aprīkošanu un stikla nojumju montāžu, luksofora objekta izbūvēšanu un gājēju barjeras izvietošanu Atmodas un Asteru ielas krustojumā. Tāpat Rūpniecības ielas posmā no Vīgriežu līdz Filozofu ielai gar paralēlo ceļu tiks izbūvēts ielu apgaismojums. Noslēdzoties būvdarbiem objektā, tiks sakārtotas arī ielu nomales un atjaunots zāliens.

Rekonstruējot šos ielu posmus, ņemti vērā arī iedzīvotāju ieteikumi un uz Rūpniecības ielas pretim veikalam «Elvi» izveidota gājēju pāreja. E.Kidere norāda, ka pāreja būs neregulējama, bet ielas vidū atradīsies drošības saliņa, kuras apmales tiks aprīkotas ar atstarojošiem elementiem, lai tā būtu labāk pamanāma diennakts tumšajā laikā.

Jāatgādina, ka, rekonstruējot ielu posmus, Atmodas un Asteru ielu krustojumā ir izbūvēta lietus ūdens sūknētava, tāpat ir izveidota ietve Atmodas ielas posmā no Dobeles šosejas līdz Bebru ceļam, sakārtojot jau esošo ietvi un izbūvējot arī jaunu posmu, un Rūpniecības ielā no Tērvetes ielas līdz gājēju pārejai pie veikala «Elvi».

Iepirkumā uzvarēja SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»», piedāvājot darbus objektā veikt par 1,47 miljoniem eiro bez PVN.

Video: Austris Auziņš

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti