Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Jelgavas labākais «snaiperis» – Jēkabs Roziņš

www.jelgavasvestnesis.lv
14. aprīlī Jelgavas sporta hallē norisinājās basketbola tālmetienu konkurss. Pie labākā «snaipera» titula tika Jēkabs Roziņš.

Konkursā piedalījās 18 sportisti – Jelgavas pilsētas basketbola čempionāta komandu pārstāvji un vēl pieci pretendenti, kuri piedalījās atlases kārtā un ieguva tiesības startēt šajā konkursā.

Spēlētāji izpildīja 25 tālmetienus – pa pieciem no piecām pozīcijām. Katras pozīcijas pēdējā bumba bija divu punktu vērtībā, tādējādi maksimālais iegūstamais punktu skaits ir 30. Pēc pirmās kārtas labākie pieci – visi ar 14 punktiem – iekļuva otrajā kārtā: Kaspars Caune, Edgars Krūmiņš (komanda «Ķepas»), Artūrs Dreimanis (komanda «Platone), J.Roziņš (komanda «Valauto») un Valters Drusts (Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola). Otrās kārtas divi labākie iekļuva finālā, un tie bija J.Roziņš, kuram 15 punkti, un Valters Drusts, kuram 18 punkti. Finālā veiksmīgāks izrādījās J.Roziņš, kurš sakrāja 19 punktus – tas ir šī konkursa labākais rezultāts.  V.Drusts finālā sakrāja astoņus punktus.

Tālmetienu konkursa uzvarētājs saņēma balvu 100 eiro, 2. vietas ieguvējs – 50 eiro.

Konkursu rīkoja BK «Jelgava» sadarbībā ar Sporta servisa centru.

Video: Māris Martinsons/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti