Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Jelgavas kausu basketbolā izcīna «Doks»

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas pilsētas 2017. gada basketbola kausu izcīnījusi komanda «Doks», finālā ar 74:69 uzvarot komandu «Ķepas».

«Finālā mums pretī stājās spēcīgākā komanda, kas bija iespējama, tāpēc ir jo lielāks prieks un gandarījums par uzvaru. Mēs regulārajā turnīrā «Ķepām» zaudējām, un arī tāpēc uzvara finālā bija daudz patīkamāka. Manuprāt, mūsu lielākais pluss bija komandas spēle, kas arī ļāva šodien uzvarēt,» norāda komandas «Doks» spēlētājs Pauls Zukuls. Uzvarētāju komandas sastāvā spēlēja Kaspars Kalniņš, Jānis Šolis, Kaspars Neimanis, Kristaps Vereščagins, Roberts Strazdiņš, Rolands Vereščagins, Pauls Zukuls, Ralfs Gržibovskis, Kristers Tomass, Elvijs Pētersons, Klāvs Eglītis un Armands Seņkāns.

Komandas «Ķepas» sastāvā spēlēja Juris Brūveris, Jānis Gutāns, Oskars Jēkabsons, Ainis Lagzdiņš, Māris Masaļskis, Valentīns Matusēvičs, Artis Putniņš, Matīss Rozītis, Jēkabs Rozītis, Artūrs Rudmiezis, Edgars Tramdaks un Juris Zakenfelds.

Vēl tika pasniegtas trīs individuālas balvas: par visa turnīra labāko piespēlētāju atzīts Gatis Justovičs, par rezultatīvāko spēlētāju – Andris Justovičs, bet par efektīvāko spēlētāju – Jēkabs Rozītis.

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti