Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Jelgavā aizvada Uzņēmēju dienas

www.jelgavasvestnesis.lv
Sestdien Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) noslēdzās izstāde «Uzņēmēju dienas Zemgalē», kas pilsētā norisinājās divu dienu garumā. Pasākuma organizatori rezumē, ka šogad pasākums pulcēja aptuveni 200 uzņēmējus, kā arī vairāk nekā 10 tūkstošus apmkelētāju. Pasākuma izskaņā sumināti uzņēmēji, kuri izstādē piedalās jau piekto gadu, kā arī uzņēmumi dažādās nominācijās.

«Uzņēmēju dienas vietējiem uzņēmumiem ir platforma, kur viņi ne vien var satikt potenciālos klientus, bet arī tīkloties ar citiem uzņēmējiem,» uzsver Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāve Zane Timermane, papildinot, ka arī šogad uzņēmumi aktīvi izmantoja šo iespēju un fakts, ka 18 no tiem, piedalās pasākumā jau piekto gadu, to tikai apstiprina. Arī šogad pasākumā piedalījās dažāda profila uzņēmumi – kokapstrādes uzņēmumi, pārtikas ražotāji, pakalpojumu sniedzēji.

Individuālajās nominācijas ar žūrijas komisijas lēmumu par labāko pārdošanas komandu atzīta «Astarte Nafta», par ģimenei draudzīgāko stendu – «Dobeles novads». Par labāko reklāmu apbalvots uzņēmums «ERST Finance», par ekstravagantāko dalībnieku atzīts Jelgavas novads, savukārt kā inovatīvākais dalībnieks sumināts Jelgavas Tehnikums.

Par lojalitāti un dalību izstādē jau piekto gadu, pasākumā sveikti: AS «Attīstības finanšu institūcija Altum», AAS «Balta», Mācību centrs «BUTS», AS «Citadele banka», SIA «Evopipes», SIA «Fortum Jelgava», ADB «Gjensidige» Latvijas  filiāle, Jelgavas Amatu vidusskola, Jelgavas Tehnikums, SIA «Karameļu darbnīca», SIA «Koblenz drošība», SIA «Latakva Fire Service», Latvijas Lauksaimniecības universitāte, SIA «Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts», SIA «N-travel», Ptentu valde, SIA «Signum» un SIA «Urbix2».

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Pievienot komentāru