Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

HK «Zemgale/LLU» aizvada pirmo sezonas mājas spēli

www.jelgavasvestnesis.lv
HK «Zemgale/LLU» 15. septembrī Jelgavas ledus hallē aizvadīja pirmo šīs sezonas mājas spēli un otro čempionāta spēli, uzņemot HK «Liepāja». Ar rezultātu 7:1 uzvaru spēlē svinēja jelgavnieki.

Lai pirmo jaunās sezonas mājas spēli padarītu īpašu, skatītājus priecēja Jelgavas Ledus sporta skolas jauno hokejistu un daiļslidotāju priekšnesums, savukārt veiksmi Jelgavas komandai novēlēja Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš. «Gribu novēlēt sportisku garu un labu, skatāmu spēli, lai līdzjutēji var priecāties un lai jūs paši – būt lepni par paveikto,» kluba «Zemgale/LLU» hokejistus un klātesošos pirms spēles uzrunāja A.Rāviņš, novēlot mūsu pilsētas klubam rezultatīvu sezonu, turklāt lai rezultāti būtu labāki nekā aizvadītajā sezonā.

Šobrīd Jelgavas hokeja komandai ir viena uzvara un viens zaudējums. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka sezonas pirmajā spēlē HK «Zemgale/LLU» ar 2:3 piekāpās šībrīža čempioniem HK «Kurbads».

Nākamo «Optibet» hokeja čempionāta spēli HK «Zemgale/LLU» aizvadīs trešdien, 19. septembrī, pulksten 19.30 Jelgavas ledus hallē pret HK «Prizma».

Video: Māris Martinsons/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti