Meklēšanas forma

Krusa 2 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 15. DecembrisVārda dienu svin: Johanna, Hanna, Jana

Futbola izlase trenējas FK «Jelgava» jaunajā bāzē

www.jelgavasvestnesis.lv
Gatavojoties UEFA Nāciju līgas noslēdzošajām spēlēm izbraukumā pret Kazahstānu 15. novembrī un Andoru 19. novembrī, Latvijas futbola valstsvienība aizvada treniņus FK «Jelgava» jaunajā bāzē Kārklu ielā 6.

«Jelgavu kā izlases treniņu vietu izvēlējāmies, izvērtējot mākslīgā seguma laukumu kvalitāti un tiem apkārt esošo infrastruktūru. Turklāt bija svarīgi, lai tas būtu pēc iespējas tuvāk Jūrmalai, kur ir izlases bāzes vieta,» norāda Latvijas Futbola federācijas pārstāvis Viktors Sopirins. Viņš uzsver, ka vīriešu valstsvienība Jelgavā treniņus aizvada pirmo reizi, bet iepriekš Jelgavā jau bija trenējušās U-19 un U-21 izlases, atzīstot, ka šis komplekss atbilst izlases standartiem. «Gaidāmās spēles pret Kazahstānu un Andoru notiks uz mākslīgā seguma, tāpēc arī izlase tām gatavojas uz mākslīgā seguma, lai futbolisti pierastu pie bumbas kontroles principiem, kas ir atšķirīgi no principiem uz dabīgā seguma laukuma,» papildina V.Sopirins. Jāpiebilst, ka uz novembra treniņnometni izlases galvenais treneris Miksu Pātelainens (Somija) nav izsaucis nevienu Jelgavas Virslīgas komandas spēlētāju.

Video: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Ruta Melhere attēls

Ja agrāk Vīgriežu ielā bērni spēlēja futbolu,tad tagad tie var pieteikties laukumā trenēties.Cerams,ka šo bērnu vārdi kādreiz būs atpazīstami Latvijā.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti