Meklēšanas forma

Neliels lietus 18 °C Viegls vējš, 2 m/s no A
Pirmdiena, 2019. gada 17. JūnijsVārda dienu svin: Artūrs, Artis

13. velobrauciens pulcē vairāk nekā 200 dalībnieku

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien Jelgavā notika 13. velobrauciens ar tēmu «Retro» – tas pulcēja vairāk nekā 200 velobraucēju, kuri mēroja ceļu no Vecpilsētas ielas līdz nometnes vietai «Lediņi».

Kā ierasts, velobrauciena dalībnieki tika sveikti vairākās nominācijās. Kā jaunākais sacensību dalībnieks tika sumināts Haralds Ofkants, kuram ir septiņi mēneši. Apcerīgākā dalībnieka balvu saņēma Nils Edvards Fiskovičs, visātrākais dalībnieks bija Ralfs Laizāns, pieredzējušākais dalībnieks – Pēteris Poranovskis. Balvu par oriģinālāko vizuālo tēlu saņēma Inga Vasiļjeva un Oskars Bartuševics. Par stilīgāko ģimeni tika atzīta Fiskoviču ģimene, par saliedētāko kolektīvu – komanda «Karameļki», par vienotāko ģimeni – Ozolu ģimene, bet nominācijā «Kuplākā klase» tika sveikts Jelgavas 4. vidusskolas kolektīvs. Tā kā šogad notika 13. velobrauciens, īpaši sumināts tika arī velobrauciena dalībnieks ar 13. numuru – Estere Stokmane – un 113. numuru – Velta Zjatkova.

Šogad, pateicoties velobrauciena atbalstītājiem, tika izlozēti divi velosipēdu. Pie tiem tika Arturs Sokolovs un Aivars Paegle.

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti