Uzņēmēji Jelgavas slimnīcas darbiniekiem sagādā siltas vakariņas

1 year ago 1857
ARTICLE AD BOX

No mikroautobusa slimnīcā tiek ienestas kastes, kurās glīti sarindoti trauciņi ar vakariņām visiem 65 nakts maiņā strādājošajiem. Kā pastāstīja pēc vakariņām atnākušās māsu palīdzes, tas esot patīkams pārsteigums. Un ne jau tikai tāpēc, ka, nakts maiņā strādājot, slimnīcas kafejnīca jau slēgta. Ir tik patīkama sajūta, zinot, ka kāds par tevi ir padomājis. 

Māsu palīdze Ilona Markuna norādīja: "Gribam pateikt lielu paldies par rūpēm. Protams, tas ir ļoti svarīgi. Ir patīkami, ka ir atbalsts, ir patīkami dzirdēt labus vārdus, jo sliktā mums tāpat ir apkārt daudz."

Ilgi runāties māsu palīdzēm gan nav laika, jo slimnīcā, īpaši jau Covid-19 nodaļā, darba esot daudz. Tomēr laiks silto vakariņu un arī deserta notiesāšanai atradīšoties.

Māsu palīdze Tatjana Bļinova sacīja: "Visi mūsu pacienti jau ir pabaroti, un tagad kāds laiciņš arī mums būs. (..) Jā, tas ir pārsteigums. Es dzirdēju, ka kaut ko runāja, ka būs silts ēdiens, bet tomēr tas ir pārsteigums. Liels paldies, tas ir ļoti patīkami."

Par siltām vakariņām Covid-19 "frontē karojošajiem" mediķiem parūpējušies Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācijā esošie uzņēmēji un privātpersonas.

Līdz šim Jelgavā uzņēmēji finansēja salūtu Latvijas dzimšanas dienā, bet līdz ar Covid-19 pandēmiju nolēmuši ziedot labdarībai.

Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācijas vadītājs Imants Kanaška ReTV norādīja: "Pagājušajā gadā mēs atbalstījām bērnus invalīdus un virtuves trūkumcietējiem caur baznīcām, bet šogad izlēmām pateikt lielu paldies mediķiem. Gan morāli atbalstīt, gan materiāli."

Labdarības akcijā "Mūsu mediķi – mūsu dzīvība" saziedoti jau 6000 eiro, kas ļaus siltas vakariņas slimnīcas darbiniekiem nodrošināt trīs nedēļas. Asociācijā cer, ka parūpēties par mediķiem varēšot arī ilgāk, vismaz līdz brīdim, kamēr Covid-19 vilnis noplaks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article