Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 6 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Piektdiena, 2019. gada 20. SeptembrisVārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

Volejbolistiem sezona ir beigusies

Ilze Knusle
Šodien Limbažos notika otrā Latvijas volejbola čempionāta ceturtdaļfināla spēle starp komandām «Biolars/Jelgava» un OC «Limbaži/MSĢ». Arī šajā spēlē ar 3:0 pārāki bija limbažnieki, līdz ar to uzvarot šajā sērijā un iekļūstot čempionāta pusfinālā. Savukārt Jelgavas volejbolistiem sezona ir noslēgusies.

«Limbažnieki savā zālē jutās ļoti labi, un to varēja redzēt visos spēles elementos – gan servē, gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Lai gan mūsu puiši cīnījās, cik varēja, domāju, ka uzvarēja komanda, kura šobrīd ir spēcīgāka,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda «Biolars/Jelgava» menedžeris Andrejs Jamrovskis.

Arī šodienas spēlē, tāpat kā vakar, visi seti iesākās līdzīgi un apmēram līdz pusei ritēja punkts punktā, tomēr galotnēs labāk nospēlēja limbažnieki, iekrājot pārsvaru. Pirmajā setā mājinieki uzvarēja ar rezultātu 25:16, otro – ar rezultātu 25:18, trešo – ar rezultātu 25:19. Rezultatīvākais «Biolars/Jelgava» sastāvā bija Maksims Morozovs ar 13 gūtiem punktiem.  

Tagad spēlētāji dosies atpūtā, bet kluba vadība pēc pāris nedēļu pauzes atkal nāks kopā, lai izanalizētu aizvadīto sezonu un sāktu meklēt risinājumus nākamajai sezonai. «Komandas treniņi atsāksies ne ātrāk kā augustā, bet līdz tam spēlētāji individuāli rūpēsies par savu fizisko formu un veselību, dziedēs traumas,» norāda A.Jamrovskis.

«Biolars/Jelgava» Latvijas čempionātu noslēdz 5. vietā, savukārt «Credit24» meistarlīgā ierindojās 11. vietā. Kā kluba menedžeris norādīja iepriekš, šosezon galvenais uzdevums bija saglabāt komandu un izveidot spēlētāju kodolu, uz kā bāzes veidot komandu nākamsezon.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti