Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 8 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no R-DR
Ceturdiena, 2019. gada 14. NovembrisVārda dienu svin: Fricis, Vikentijs, Vincents

Volejbolistiem piecos setos zaudējums «Selver Tallin»

Ilze Knusle
Šovakar ļoti sīvā cīņā «Biolars/Jelgava» izbraukumā ar 2:3 (25:19, 25:23, 18:25, 19:25 un 15:17) piekāpās «Selver Tallin» volejbolistiem.

Jau no pirmajām izspēlēm pirmo setu komandas aizvadīja punkts puntkā, bieži mainoties līderiem, tomēr seta izskaņā Jelgavas volejbolistiem izdeās iekrāt trīs punktu pārsvaru un beigās izcīnīt arī uzvaru setā – 25:19. Otrā seta sākumā vadībā izvirzījās mājinieki, bet «Biolars/Jelgava» rezultātu izlīdzināja un pārņēma vadību. Pretinieki tomēr cīnījās līdz galam, un jelgavniekiem tikai pašās beigās izdevās uzvarēt – 25:23.  Trešajā setā gan mājinieki dominēja gandrīz visu laiku, un arī ļoti pārliecinoša uzvara – 25:18. Līdzīgs arī ceturtais sets – 25:19 mājinieku labā. Bet piektajā setā izvērtās ļoti sīva cīņa – komandas nespēja atrauties tālāk par vienu diviem punktiem. Pašās seta beigās veiksmīgāk nospēlēja mājinieki un uzvarēja ar 17:15. Līdz ar to viņiem arī uzvara spēlē ar 3:2, tomēr «Biolars/Jelgava» nopelnīja vienu punktu.

Rezultatīvākie šajā spēlē «Biolars/Jelgava» sastāvā bija kapteinis Aleksandrs Kudrjašovs ar 17 punktiem, no kuriem četrus viņš guva ar netveramu servi, un Kārlis Pauls Levinskis arī ar 17 punktiem. 13 punktus sakrāja Ruslans Sorokins.

Šobrīd «Biolars/Jelgava» piecās «Credit24» Meistarlīgas spēlēs izcīnījuši sešus punktus un ierindojas sestajā pozīcijā no deviņām komandām.

Nākamās spēles «Biolars/Jelgava» būs novembra sākumā: 2. novembrī pulksten 18 Jelgavas sporta hallē tiks aizvadīta spēle pret «Limbaži/MSĢ», savukārt 3. novembrī pulksten 18 Zemgales Olimpiskajā centrā notiks spēle pret «Jēkabpils lūšiem».

 

«Biolars/Jelgava»: U.Puķītis (L), A.Kudrjašovs 17 (tostarp 4 netveramas serves), A.Sniedzāns 12, K.P.Levinskis 17, M.Morozovs 1, G.Slavēns 1, M.Jirgensons 5, R.Sorokins 13, P.Aukmanis 3.

 

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti