Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Volejbolisti sezonu iesāk ar uzvaru

Ilze Knusle
«Biolars/Jelgava» šovakar aizvadīja pirmo «Credit24» Meistarlīgas spēli, izbraukumā tiekoties ar «RTU/Robežsardze». Četros setos pārāki bija jelgavnieki – 3:1 (25:21, 27:25, 21:25 un 25:23).

Pirmajā setā komandas spēlēja punkts punktā, tomēr seta izskaņā jelgavniekiem izdevās iekrāt nelielu pārsvaru un izcīnīt uzvaru – 25:21. Otrajā setā gandrīz visu laiku vadībā bija rīdzinieki, tomēr pašā seta izskaņā «Biolars/Jelgava» izdevās rezultātu izlīdzināt 25:25 un arī izraut uzvaru ar divu punktu pārsvaru. Trešo setu apņēmīgāk atkal iesāka «Biolars/Jelgava» un, kad pārsvars bija jau četri punkti, rīdzinieki bija spiesti pieprasīt pārtraukumu. Tas deva savu, jo rīdziniekiem izdevās starpību sadeldēt un rezultātu izlīdzināt – 15:15. Viņi arī veiksmīgāk nospēlēja seta galotnē un izcīnīja uzvaru ar 25:21. Ceturtajā setā ne bez grūtībā, jo rezultāts atkal gāja punkts punktā, jelgavniekiem tomēr izdevās nokārtot uzvaru.

Rezultatīvākie šajā spēlē «Biolars/Jelgava» sastāvā bija K.P.Levinskis ar 26 punktiem, Aleksandrs Kudrjašovs ar 13 punktiem un Ruslans Sorokins ar 9 punktiem.

«Uz papīra mums ir labs un cīnīties spējīgs sastāvs, tāpēc cerējām šovakar izcīnīt uzvaru, kas mums arī izdevās. Tiesa, pretinieki bija nedaudz novājinātā sastāvā, tomēr mūsu uzbrukums bija ļoti labs – no visām pozīcijām. Šī spēle bija pārbaudījums gan spēlētājiem, gan mūsu jaunajam trenerim,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda «Biolars/Jelgava» menedžeris Andrejs Jamrovskis, piebilstot, ka visiem acīs ir dzirskstelīte un vēlme spēlēt un cīnīties par katru punktu.

Nākamās spēles «Biolars/Jelgava» būs 12. un 13. oktobrī Zemgales Olimpiskajā centrā – sestdien pret «Bigbank Tartu», bet svētdien pret «TTU». Abas spēles Jelgavā sāksies pulksten 17, un skatītājiem ieeja uz tām būs bez maksas.

 

«Biolars/Jelgava»: U.Puķītis (L), R.Liniņš, M.Lancmanis, A.Kudrjašovs, A.Sniedzāns, K.P.Levinskis, M.Morozovs, G.Slavēns, M.Jirgensons, P.Aukmanis, R.Sorokins.

«RTU/Robežsardze»: I.Ivanovs, A.Krebss, A.Āboliņš, V.Visockis, V.Cinne, G.Garklavs. K.Ērglis, A.Zavarotnijs, A.Nazarovs, A.Avdejevs, A.Keišs (L).

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti