Meklēšanas forma

Apmācies 10 °C Lēns vējš, 4.4 m/s no A-DA
Pirmdiena, 2019. gada 18. NovembrisVārda dienu svin: Aleksandrs, Doloresa, Brīve

Volejbolistes «paklūp» pret «Mārupi» un noslēdz sezonu

Ilze Knusle
Sieviešu volejbola komanda «Jelgava/LLU» noslēgusi sezonu ar izcīnītu dalītu 5.–8. vietu Latvijas čempionātā.

Nedēļas nogalē komanda aizvadīja ceturtdaļfināla spēles pret «Mārupes SC» volejbolistēm. Lai iekļūtu pusfinālā, komandai bija nepieciešamas divas uzvaras. Šoreiz veiksmīgāk nospēlēja Mārupes komanda, abās spēlēs izcīnot uzvaru piecos setos ar 3:2 – pirmā ceturtdaļfināla spēle notika sestdien Mārupē (26:24, 25:19, 21:25, 20:25 un 9:15), bet otrā spēle norisinājās svētdien Jelgavas sporta hallē (24:26, 25:22, 23:25, 25:15 un 12:15).

Līdz ar to «Mārupe SC» iekļuva Latvijas čempionāta pusfinālā, bet Jelgavas volejbolistēm sezona ir noslēgusies ar dalītu 5.–8. vietu.

«Šosezon gan Latvijas kausā, gan Latvijas čempionātā paklupām tieši pret Mārupes komandu. Manuprāt, mums traucēja tas, ka meitenes pašas sev nemitīgi uzlika papildu atbildību par spēles rezultātu un īpaši dueļos, kuros bija favorītes, spēle bija smagāka. Tā bija arī ceturtdaļfinālā – lai gan šī pāra favorītes bijām mēs, meitenes rādīja drudžainu, stresainu un zemas kvalitātes volejbolu, kamēr mārupietes spēlēja brīvi. Mums šosezon ir bijušas arī ļoti labas spēles – ja tā būtu nospēlējušas pret Mārupi, noteikti būtu pusfinālā un varbūt arī finālā. Tāpēc ir žēl par šādu sezonas noslēgumu,» norāda komandas galvenais treneris Jānis Leitis.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka arī Baltijas līgā «Jelgava/LLU» volejbolistes apstājās ceturtdaļfinālā un sezonu noslēdza dalītā 5.–8. vietā. Treneris ar vietu šajā līgā ir apmierināts, norādot, ka komanda tika izveidota no jauna un šosezon spēlētājas vajājušas arī traumas.

Volejbolistēm šī sezona ir beigusies. Lēmums par dalību čempionātos nākamajā sezonā jāpieņem līdz vasaras sākumam.

Foto: no komandas arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti