Meklēšanas forma

Apmācies 10 °C Lēns vējš, 4.4 m/s no A-DA
Pirmdiena, 2019. gada 18. NovembrisVārda dienu svin: Aleksandrs, Doloresa, Brīve

Volejbolistes cīnās par vietu pusfinālā

Ilze Knusle
Sieviešu volejbola komanda «Jelgava/LLU» aizvadījusi pirmo Baltijas līgas izslēgšanas spēli pret Lietuvas komandu «Alytaus Prekyba – Parama». Jelgavnieces izcīnīja uzvaru piecu setu spēlē (25:18, 24:26, 21:25, 25:23, 16:14). Atbildes spēle notiks šosestdien, 9. martā, izbraukumā.

Izslēgšanas spēļu kārtā komandas cīnīsies līdz divām uzvarām. Pirmā spēle notika Jelgavā, un tajā pārākas izrādījās mājinieces. Mūsu komandas rindās rezultatīvākā spēlētāja bija Līga Plāte ar 26 gūtiem punktiem (6 – ar servi, 2 – ar bloku), 20 punkti – Līvai Solai, 15 – Janai Leitei (pa 3 – blokā un no serves līnijas) un 11 – Kristīnei Dzierkalei (2 eisi, 3 bloki). Diemžēl šajā spēlē traumu guva L.Plāte un atbildes spēlē komandai palīdzēt nevarēs. «Viņa ir mūsu komandas galvenā uzbrucēja,» norāda komandas galvenais treneris Jānis Leitis. Viņš papildina, ka komandā ir problēmas ar spēlētājām, jo vairākas ir guvušas traumu vai nupat kā atgriezušās pēc traumas, un ir jautājums, cik daudz varēs palīdzēt komandai cīņā par iekļūšanu pusfinālā.

Izslēgšanas spēļu sērijas otrā spēle notiks 9. martā Lietuvas pilsētā Alītā. Ja būs nepieciešama trešā spēle, tā notiks 10. martā Alītā.

Sērijas uzvarētājas iekļūs Baltijas līgas pusfinālā. Līgas pusfināla un fināla spēles tiks aizvadītas 16. un 17. martā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti