Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 6 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Piektdiena, 2019. gada 20. SeptembrisVārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

Turnīrs četros laukumos

Ilze Knusle
Arī šogad Jelgavā notiks pludmales volejbola sacensības. Plānoti ir divi posmi, pirmais – 26. maijā. Piesakoties iepriekš, dalība tajās būs bez maksas, bet, reģistrējoties sacensību dienas rītā, – par maksu.

Sacensību organizators Andrejs Jamrovskis norāda, ka maksimālais komandu skaits sacensībās ir 24, bet šogad turnīrs vienlaikus varēs norisināties četros laukumos. «Iepriekš, kad spēlējām divos laukumos, pat neskatoties uz to, ka nebija pieteicies maksimālais komandu skaits, sacensības ieilga – ja sākām pulksten 11, tad noslēdzām ap pulksten 18. Šogad ceru, ka viss notiks raitāk,» tā viņš.

Komandā jābūt diviem dalībniekiem – tie var būt divi vīrieši, divas sievietes vai vīrietis un sieviete – bez vecuma ierobežojuma. Visas komandas startēs kopējā ieskaitē, nenodalot atsevišķi vīriešu, sieviešu un jauktās komandas.

Piesakoties līdz 25. maija pulksten 23.59, dalība sacensībās būs bez maksas. Pieteikums, norādot abu spēlētāju vārdu, uzvārdu un dzīvesvietu, jānosūta pa e-pastu vkbiolars@gmail.com. Ja nebūs nokomplektēts maksimālais dalībnieku skaits, komandas varēs pieteikties arī sacensību dienā to norises vietā no pulksten 11.30 līdz 11.45. Tad gan komandai jārēķinās ar 10 eiro dalības maksu.

Pludmales volejbola turnīru rīko vīriešu volejbola klubs «Biolars/Jelgava» sadarbībā ar Sporta servisa centru.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti