Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 6 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Piektdiena, 2019. gada 20. SeptembrisVārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

Piedalies Jelgavas volejbola čempionātā!

www.jelgavasvestnesis.lv
6. maijā Jelgavas sporta hallē notiks Jelgavas pilsētas čempionāts volejbolā. Komandām jāpiesakās sacensību dienā to norises vietā.

Komandu vārdiskais pieteikums ar spēlētāju parakstiem jāiesniedz sacensību norises dienā galvenajam tiesnesim Jānim Leitim līdz pulksten 10. Čempionātā var piedalīties gan sieviešu, gan vīriešu komandas. Vīriešu konkurencē var piedalīties spēlētāji, kuri 2018./2019. gada sezonā nespēlēja «Credit24» Meistarlīgā, tāpat komandā var būt ne vairāk kā divi Latvijas volejbola čempionāta nacionālās līgas 1. divīzijas spēlētāji. Sieviešu konkurencē komanda var pieteikt ne vairāk kā vienu Baltijas sieviešu volejbola līgas un vienu Nacionālās līgas spēlētāju, vai ne vairāk kā divas Nacionālās līgas spēlētājas. Katrā komandā drīkst pieteikt ne vairāk kā 10 spēlētājus no 15 gadu vecuma.

Komandām dalība sacensībās ir bez maksas.

Pilsētas volejbola čempionātu organizē Sporta servisa centrs sadarbībā ar volejbola klubu «Jelgava». Sacensību mērķis ir popularizēt volejbolu un aktīvu dzīvesveidu Jelgavā un veicināt amatieru līmeņa spēlētāju meistarību volejbolā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru