Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 24. OktobrisVārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte

Jelgavas volejbolistes izcīna «ceļazīmi» uz Latvijas kausa finālu

Ritma Gaidamoviča
Vakar Jelgavā aizvadīta Latvijas kausa izcīņas volejbolā pusfināla spēle, kurā Jelgavas sieviešu volejbola komanda (VK) «Jelgava/LLU» otro reizi tikās ar «RSU/MVS». Lai gan jelgavnieces šo spēli zaudēja ar 1:3, viņām pietika ar vienu uzvarētu setu, lai iekļūtu Latvijas kausa finālā. Fināla spēle, kurā «Jelgava/LLU» tiksies ar Mārupes volejbolistēm, notiks 23. decembrī pulksten 15 sporta namā «Daugava» Rīgā.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka VK «Jelgava/LLU» pirmajā pusfināla spēlē Rīgā svinēja uzvaru trijos setos, kas nozīmē: tā kā finālistes tika noskaidrotas divu spēļu summā, otrajā pusfināla spēlē, kas notika vakar Jelgavā, mūsu meitenēm pietika ar vienu uzvarētu setu, lai iekļūtu finālā. To mājinieces nodrošināja jau pirmajā setā, kurā uzvarēja ar 25:22. Līdz ar to atlikusī spēles daļa uzvarētāju divu spēļu summā ietekmēt vairs nevarēja. Šo pusfināla spēli gan ar rezultātu 3:1 (22:25, 25:20, 25:23, 25:19) uzvarēja pretinieces – «RSU/MVS» –, taču finālā iekļuva VK «Jelgava».

Rezultatīvākā vakardienas spēlē jelgavniecēm bija uzbrukuma līdere Līva Sola – viņai 17 punkti.

«Mūsu galvenais uzdevums bija vinnēt vienu setu, un to meitenes arī izdarīja. Pēc tā pretinieces būtiski izlaboja savu sniegumu, bet mūsu meitenes nevarēja savākties. Man šķiet, ka spēku samēros abas komandas ir līdzīgas, taču manas meitenes šoreiz nospēlēja ļoti slikti – šī bija sliktākā spēle no pēdējām piecām,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv atzīst VK «Jelgava/LLU» galvenais treneris Jānis Leitis.

Finālā jelgavnieces īsi pirms Ziemassvētkiem – 23. decembrī – pulksten 15 tiksies ar «Mārupe SC» komandu. Treneris stāsta, ka jelgavnieces jau līdz šim vienreiz ir spēlējušas ar mārupietēm un vinnēja, taču toreiz pretiniecēm nespēlēja viena no spēcīgākajām pamatspēlētājām – Marta Ozoliņa. «Ja nospēlēsim labi, mums vajadzētu viņas vinnēt. Vienkārši ir jāspēlē. Visu izšķirs tas, kura komanda spēs pareizi noskaņoties spēlei,» tā treneris. Viņš uzsver, ka komandai vēl līdz finālam ir trīs spēles – sestdien un svētdien tā aizvadīs spēles Baltijas līgā, bet nākamtrešdien ir Latvijas čempionāta spēle.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti