Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

«Jelgava/LLU» volejbolistēm Baltijas līga noslēgusies

Ritma Gaidamoviča
Sieviešu volejbola kluba «Jelgava/LLU» volejbolistes šodien izšķirošajā spēlē par iekļūšanu Baltijas līgas pusfinālā ar rezultātu 1:3 piekāpās pretiniecēm no Lietuvas «Alytaus Prekyba – Parama». Līdz ar to jelgavnieces Baltijas līgu noslēdz dalītajā 5.-8. vietā. Komandas treneris Jānis Leitis uzsver: «Tagad jāgatavojas Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālam, kurā tiksimies ar Mārupes volejbolistēm». Latvijas čempionāta ceturtdaļfināla spēles «Jelgava/LLU» pret «Mārupes» SC aizvadīs 23. un 24. martā.

Latvijas Volejbola federācija informē, ka «Jelgava/LLU» pēc uzvaras piecos setos savā laukumā, šo sestdien, 9. martā, Lietuvas pilsētā Alītā, spēlējot bez pēdējā laika uzbrukuma līderes Līgas Plātes, ar rezultātu 1:3 piekāpās «Alytaus Prekyba – Parama». Tas nozīmēja, ka šim duelim jāaizvada arī trešā spēle. Tā notika šodien, 10. martā. Diemžēl arī šajā spēlē Jelgavas volejbolistes ar rezultātu 1:3 piekāpās lietuvietēm. Sestdien no jelgavniecēm rezultatīvākās ar desmit punktiem bija Alise Švarca un Jana Leite. Šodienas spēlē jelgavniecēm rezultatīvākā ar 11 gūtajiem punktiem bija Līva Sola. Līdz ar šiem diviem zaudējumiem jelgavnieces izstājas no cīņas par medaļām.

«Šajā gadā Baltijas līgas sezonu aizvadījām gan ar kāpumiem, gan kritumiem, taču šis ceturtdaļfināls mums ir devis ticību sev, saviem spēkiem un tam, ka kopā esam spējīgas uz ko daudz lielāku,» vēsta ieraksts sieviešu volejbola kluba «Jelgava/LLU» facebook.com lapā. Komandas treneris J.Leitis portālam www.jelgavasvestnesis.lv atzīst, ka meitenes cīnījās godam. «Diemžēl kādā momentā kaut kā pietrūka. Vakar un šodien spēlē pret «Alytaus Prekyba – Parama» Lietuvā mums ļoti pietrūka Līgas Plātes, kurai ir trauma un viņa nevarēja palīdzēt. Būtu viņa, iespējams, iznākums būtu citādāks,» norāda treneris.

Jāpiebilst, ka komandu šajā nedēļas nogalē Lietuvā pārstāvēja J.Leite, Jana Bērziņa, Ilona Cehanoviča, Linda Liniņa, Simona Rozīte, L.Sola, Kristīne Dzierkale, A.Švarca, Madara Nemme.

J.Leitis norāda, ka tagad jāturpina gatavoties Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālam, kurā jelgavnieces tiksies ar Mārupes volejbolistēm. Pirmā spēle notiks 23. marta Mārupē, bet otrā spēle mājās – 24. martā pulksten 12 Jelgavas sporta hallē Mātera ielā 44a.

Foto: no kluba arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti