Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

«Biolars/Jelgava» volejbolisti sezonu sāks Jelgavā

Ilze Knusle
«Komanda ir nokomplektēta par 95 procentiem – vienīgais, ko vēl meklējam, ir viens cēlājs, jo visu sezonu spēlēt ar vienu volejbolistu šajā pozīcijā ir ļoti riskanti,» par vīriešu volejbola komandas «Biolars/Jelgava» gatavību jaunajai sezonai saka tās menedžeris Andrejs Jamrovskis. Dalību «Credit24» meistarlīgā volejbolisti sāks jau šajā nedēļas nogalē ar divām spēlēm Jelgavā.

Brīvdienās «Biolars/Jelgava» aizvadīs pirmās «Credit24» meistarlīgas spēles, 6. oktobrī pulksten 14 Jelgavas sporta hallē tiekoties ar «Daugavpils Universitāti» un 7. oktobrī pulksten 14 sporta hallē uzņemot «Jēkabpils lūšus». Skatītājiem ieeja uz spēlēm ir bez maksas. Nākamās komandas mājas spēles tiks aizvadītas Zemgales Olimpiskajā centrā, kas šajā nedēļas nogalē nav iespējams objektīvu iemeslu dēļ.

«Credit24» meistarlīgā šosezon spēlē 11 komandas – sešas no Igaunijas un piecas no Latvijas: «Selver Tallinn», «TalTech», «Bigbank Tartu», «Rakvere», «Saaremaa», «Parnu», «Biolars/Jelgava», «Jēkabpils lūši», «RTU/Robežsardze», «Daugavpils Universitāte» un OC «Limbaži/MSĢ». Vispirms komandas aizvadīs divu apļu turnīru, ar katru no pretiniecēm tiekoties savā laukumā un viesos. Labākās astoņas vienības iekļūs izslēgšanas spēļu turnīrā, un ceturtdaļfinālu pāru uzvarētāji tiks finālčetriniekā. Novembrī un decembrī «Biolars/Jelgava» startēs Latvijas kausā volejbolā, savukārt pēc meistarlīgas noslēgšanās visas piecas šīs līgas komandas savā starpā sacentīsies par Latvijas čempionu titulu. «Lai gan viegli nebūs, Latvijas mērogā gribam cīnīties par medaļām, bet meistarlīgā labs rezultāts būtu iekļūšana astoņniekā, noslēdzoties regulārajam turnīram,» stāsta komandas treneris Jurijs Deveikus.

Šīs sezonas jaunums ir tas, ka katrai no piecām meistarlīgas Latvijas komandām būs fārmklubs, kas spēlēs Nacionālajā līgā. Mūsu komandas fārmklubs «Jelgavas novada Sporta centrs» startēs Nacionālajā līgā 2, kurā kopumā piedalīsies deviņas komandas. «Kopš kluba izveides viens no mūsu uzdevumiem bijis jauno spēlētāju audzināšana, un arī agrāk mums bija fārmklubs – tas darbojās zem Mārupes Sporta skolas. Šogad sadarbosimies ar Jelgavas novada Sporta centru, dodot iespēju sevi pierādīt Jelgavas un tuvākās apkaimes jaunajiem volejbolistiem,» norāda A.Jamrovskis.

Jāpiebilst, ka arī Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolā bērniem no 4. klases ir iespēja trenēties volejbolā. Interesenti aicināti sazināties ar skolas direktoru Jāni Leiti pa tālruni 29522288.

Latvijas Volejbola federācija informē, ka šosezon tiešraidē interneta portālos «Delfi» un «Sportacentrs.com» plānots pārraidīt meistarlīgas Latvijas klubu pamatturnīra spēles – 20 Latvijā un 20 Igaunijā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti