Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 6 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Piektdiena, 2019. gada 20. SeptembrisVārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

«Biolars/Jelgava» pirmajā 1/4 fināla spēlē – zaudējums

Ilze Knusle
Jelgavas vīriešu volejbola komanda «Biolars/Jelgava» sākusi cīņu Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā. Šovakar pirmajā spēlē Zemgales Olimpiskajā centrā ar 3:1 (25:22, 25:23, 26:28 un 27:25) pārāki bija OC «Limbaži/MSĢ» volejbolisti.

Pirmais sets iesākās punkts punktā, nevienai no komandām neiegūstot vairāk par viena divu punktu pārsvaru. Vēlāk pēc vairākām pretinieku kļūdām jelgavniekiem izdevās iegūt četru punktu pārsvaru – 7:3 –, tomēr limbažnieki pievilka līdz minimumam. Divu trīs punktu pārsvars jelgavniekiem saglabājās līdz seta galotnei. Pēc tam, kad limbažniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu 20:20, viņi veiksmīgāk nospēlēja seta beigās un svinēja uzvaru ar 25:22. Līdzīgs scenārijs bija arī otrajā setā – neviena no komandām neieguva lielāku pārsvaru, un spraigā seta galotnē atkal uzvarēja viesi – 25:23. Arī trešais sets ritēja punkts punktā, bet tajā izdevās uzvarēt jelgavniekiem – 28:26. Spraiga cīņa turpinājās arī ceturtajā setā, bet pašās beigās vairāk paveicās limbažniekiem – 27:25. Līdz ar to viesi svinēja uzvaru pirmajā ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 3:1.

«Gatavojāmies tam, ka spēle nebūs viegla, un tā arī bija, bet šodien nebija īsti izprotamas tiesnešu darbības strīdīgās epizodēs. Un diemžēl setu galotņu cīņās zaudējām, kaut gan puiši cīnījās līdz galam un viņiem neko nevar pārmest,» vērtē «Biolars/Jelgava» menedžeris Andrejs Jamrovskis. Rezultatīvākais mūsu komandas rindās šovakar bija Maksims Morozovs ar 26 gūtiem punktiem. 20 punktus guva Māris Lancmanis, kurš šodien pildīja komandas kapteiņa pienākumus, jo Aivis Āboliņš treniņos salauza rokas pirkstu un šajā sērijā komandai palīdzēt nevar. Pa 10 punktiem guva Gatis Slavēns un Ralfs Ozoliņš.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka ceturtdaļfinālā komandas spēlēs līdz divām uzvarām. Atbildes spēle notiks jau rīt – 24. februārī pulksten 13 Limbažos. Ja būs nepieciešams, trešā spēle notiks nākamnedēļ Limbažos.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti