Meklēšanas forma

Apmācies -12 °C Vēja vēsma, 1 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

«Biolars/Jelgava» piedzīvo zaudējumu Jēkabpilī

Krišs Upenieks
Baltijas volejbola līgas regulārās sezonas cīņā sakāvi piedzīvojusi «Biolars/Jelgava», kas spēlē viesos nespēja uzvarēt nevienā no trim setiem un atzina «Jēkabpils lūšu» pārākumu. 20. decembrī Zemgales Olimpiskajā centrā viesosies Limbažu komanda.

Pret Jēkabpils volejbolistiem Jurija Deveikus un Gunta Atara trenētā komanda šosezon bija spēlējusi trīs reizes, spējot izcīnīt vienu panākumu, kad jēkabpilieši tika apspēlēti sezonas ievadā savā laukumā. Pēc tam komandas tikās Latvijas kausa izcīņas pusfināla ietvaros, un «Jēkabpils lūši» uzvarēja gan savā laukumā, gan viesos. Svētdien mūsējos gaidīja ļoti sarežģīta spēle, jo pretinieki īpaši veiksmīgi spēlē savu skatītāju priekšā.

Jau mača pirmajā setā mājinieki ieguva lielu enerģiju un pārliecību, kā rezultātā bija labāki visās spēles komponentēs, un «Biolars/Jelgava» nebija nekādu variantu - 18:25. Jēkabpils vienība turpināja spēlēt stabili labā līmenī, kamēr jelgavniekiem bija pagalam vājš uzbrukumu realizācijas procents, kas arī par iemeslu sagrāvei (15:25). Trešo setu mājinieki aizvadīja vājāk, taču ar labu bloku un viesu kļūdām servēs vienalga to spēja uzvarēt (22:25). 

Tikai 70 minūšu garajā spēlē «Biolars/Jelgava» sastāvā rezultatīvākais ar 13 punktiem bija diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis. Pa sešiem punktiem Viktoram Koržeņevicam un Kārlim Volodinam.

20. decembrī Zemgales Olimpiskajā centrā pulksten 16 komanda uzsāks spēli pret Limbažu volejbolistiem.

Foto: Austris Auziņš 

Viedokļi

Pievienot komentāru