Meklēšanas forma

Skaidras debesis -4 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no D
Ceturdiena, 2019. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

«Biolars/Jelgava» pakāpjas uz septīto vietu

Ilze Knusle
Jelgavas vīriešu volejbola komanda «Biolars/Jelgava» šodien izbraukumā ar 3:0 pārspēja Igaunijas vienību «TalTech». Izcīnītie punkti ļāva mūsu komandai turnīra tabulā pakāpties uz septīto vietu.

Šodien, tāpat kā vakar, spēles liktenis izšķīrās trīs setos, bet šodien labāki bija mūsu volejbolisti, uzvarot pa setiem ar rezultātu 25:21, 25:18 un 25:20. Jāpiebilst, ka šī bija jau otrā abu komandu savstarpējā spēle šosezon un arī otrā «Biolars/Jelgava» uzvara šajā mikroduelī.

Jāpiebilst, ka šodien komanda bija devusies uz spēli deviņu spēlētāju sastāvā. Tā kā spēlē nepiedalījās Aleksandrs Kudrjašovs, kapteiņa funkciju pildīja Latvijas izlases dalībnieks Ruslans Sorokins. Rezultatīvākais jelgavnieku rindās bija Kārlis Pauls Levinskis, kuram 16 punkti, savukārt pa 11 punktiem guva R.Sorokins un Mārcis Jirgensons.

Šodien izcīnītā uzvara «Biolars/Jelgava» «Credit 24» meistarlīgas turnīra tabulā ļāva pakāpties uz septīto vietu, apsteidzot divas Latvijas komandas – astotajā vietā esošo «RTU/Robežsardze», kam ir tikai par vienu punktu mazāk, un devītajā vietā esošo «Limbaži/MSĢ».

Nākamās meistarlīgas spēles «Biolars/Jelgava» būs Jelgavā – 7. decembrī pulksten 19 pret «Parnu» sporta hallē un 8. decembrī pulksten 16 pret «Selver Tallin» Zemgales Olimpiskajā centrā.

Tomēr laukumā volejbolistiem nāksies doties jau nedēļas vidū, jo 4. decembrī jāaizvada pirmā Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēle pret VK «Ozolnieki». Spēle notiks Ozolniekos un sāksies pulksten 20.

    

«Biolars/Jelgava»: U.Puķītis (L), R.Ozoliņš 10 (no tiem 2 ar netveramo servi jeb eisu), M.Morozovs, G.Slavēns 5, M.Jirgensons 11 (no tiem 2 ar bloku), R.Sorokins 11 (no tiem 2 ar eisu un 2 ar bloku), M.Lancmanis (L), A.Sniedzāns 5, K.P.Levinskis 16.

 

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Viesis attēls

Igors

Pievienot komentāru

Saistītie raksti