Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

«Biolars/Jelgava» čempioni nav pa zobam

Ilze Knusle
Šodien Jelgavas sporta hallē «Biolars/Jelgava» aizvadīja otro «Credit24» meistarlīgas spēli, tiekoties ar šābrīža Latvijas čempioniem – «Jēkabpils lūšiem». Četru setu spēlē piedzīvots zaudējums ar 1:3 (19:25, 20:25, 33:31, 15:25).

«Pirmie divi seti tika aizvadīti viesu zīmē – viņi ļoti labi servēja, un mums piekliboja servju uzņemšana. Bet, slikti uzņemot servi, ir grūti izveidot sarežģītu uzbrukumu. Līdz ar to pretinieki spēja veiksmīgi spēlēt blokā un apturēt mūsu uzbrukumus,» spēli vērtē «Biolars/Jelgava» menedžeris Andrejs Jamrovskis.

Trešajā setā «Biolars/Jelgava» tomēr parādīja raksturu un spēja atspēlēties no 11:18. «Treneris Jurijs Deveikuss veica vairākas maiņas, un komandai pakāpeniski izdevās pievilkt rezultātā un beigās arī uzvarēt šajā setā. No vienas puses, tas varēja būt lūzuma punkts šajā spēlē, tomēr pēc šī smagā seta puišiem iestājās nogurums. Jau vakar tika aizvadīta piecu setu spēle pret «Daugavpils universitātes» komandu un šodien pirmie trīs seti ilga stundu un 45 minūtes, kamēr citreiz visa spēle beidzas ātrāk. Domāju, ka šoreiz spēlētājiem vienkārši pietrūka spēka, lai uzvarētu spēlē,» norāda A.Jamrovskis, atzinīgi novērtējot volejbolistu cīņas sparu un vēlmi spēlēt, ko viņi demonstrēja trešajā setā.

Nākamā meistarlīgas spēle «Biolars/Jelgava» būs 21. oktobrī pulksten 18 izbraukumā pret Igaunijas komandu «Saaremaa». A.Jamrovskis norāda, ka plānots – šajā spēlē komandai pievienosies Gatis Slavēns, kurš šobrīd mācās ārzemēs.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti