Meklēšanas forma

Apmācies 16 °C Viegls vējš, 2.1 m/s no Z
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

LLU Sporta centrā notiks Vecgada badmintona turnīrs

www.jelgavasvestnesis.lv
28. decembrī LLU Sporta centrā jau tradicionāli notiks Vecgada badmintona turnīrs, vienkopus pulcējot gan Jelgavas un Latvijas jauniešus, LLU un citu augstskolu studentus, kā arī badmintonu entuziastus no Jelgavas, Ozolniekiem un plašākas apkārtnes.

Jelgavā ir iedibinājusies tradīcija – saviesīgi badmintona laukumā aizvadīt gada nogali. Balvās tiek pasniegtas lielas pašceptās piparkūku medaļas, dalībnieki viens otru cienā ar līdzpaņemtiem svētku našķiem.

Jau tradicionāli uz šo turnīru atbrauc spēlētāji no Penkules, Dobeles, Tērvetes, Ozolniekiem, Rīgas un Pierīgas. Iespēju uzspēlēt izmanto arī LLU studenti un jaunieši.

LLU Sporta centrs Vecgada badmintona turnīra rīcībā būs jau no pulksten 13 līdz pat vakaram. Plānots, ka jaunieši, kuriem tobrīd ir brīvlaiks, varētu spēlēt jau dienas laikā, bet pieaugušie vēlā pēcpusdienā, pēc darba gaitām.

Spēlētāji tiks iedalīti B un C grupās. B grupā spēlēs jau pieredzējušie spēlētāji, bet C grupā mazāk pieredzējušie un iesācēji. Ja turnīram pieteiksies vismaz 6 jaunieši, tad tiks izveidota arī jauniešu grupa. Saskaņā ar Latvijas badmintona federācijas reitinga nolikumu, nepieciešams, lai konkrētajā kategorijā, vecuma vai meistarības grupā būtu vismaz 6 dalībnieki vienspēlēs un vismaz 4 pāri dubultspēlēs.

Pieteikšanās uz turnīru e-pastā: jbk@jbk.lv. Pieteikšanās termiņš 27. decembra plkst. 12:00.

Spēļu laiki tiks publicēti interneta lapā www.JBK.lv 27. decembrī līdz pulksten 16.30

Dalībnieku līdzfinansējums:

5,00 eiro (neatkarīgi no kategoriju skaita, t.sk. balvas un kafijas galds)

+ 1,50 par LLU Sporta centra apmeklējumu (nav jāmaksā LLU studentiem) + 2,00 par LBF licenci (nav jāmaksā LBF licencētajiem spēlētājiem).

Foto: www.jbk.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti