Meklēšanas forma

Apmācies -5 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

Jelgavā tiksies tekvondo sportisti

www.jelgavasvestnesis.lv
5. novembrī Jelgavas sporta hallē notiks starptautiskas tekvondo sacensības «Jelgavas kauss 2016», kurās piedalīsies sportisti no Baltkrievijas, Lietuvas, Krievijas, Igaunijas un Latvijas. Sacensību sākums plānots pulksten 10.30.

Kā ziņo organizatori, sacensībās var piedalīties Latvijas tekvondo klubu sportisti, kā arī ārzemju asociāciju un klubu pārstāvji. Katram dalībniekam jābūt savai uniformai un individuālām aizsargekipējumam (zobu aizsargs ir obligāts). Organizatori nodrošina elektroniskas vestes «Daedo», treneriem jānodrošina sensoru zeķes «Daedo». Katrai komandai vēlams nodrošināt tiesnesi.  Pieteikuma formas jāiesūta līdz š.g. 1. novembrim uz e-pasta adresi: olimpiks@inbox.lv. Reģistrācijas laikā komandas pārstāvim ir jābūt sportistu derīgas pases vai ID karte, kā arī medicīniska polise.

Dalībnieku reģistrācija un svēršanas notiks 4. novembrī Jelgavas cīņas sporta veidu centra sporta zālē un 5. novembrī Jelgavas sporta hallē laikā no pulksten 8.30 līdz 9.30. Sacensības organizē biedrība «Olimpiks», kontaktpersona Vitālijs Lepins–Žagars (tel. 261308312 ; e-pasts: olimpiks@inbox.lv vai v.lepins@inbox.lv).

Foto: publicitātes

 

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti