Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 21. MartsVārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

«Sporto visa klase» varēs piedalīties arī otrklasnieki

Ritma Gaidamoviča
Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) izsludinājusi pašvaldību izglītības iestāžu 2. un 3. klašu pieteikšanos projektam «Sporto visa klase» 2018./2019. mācību gadā. Būtiski uzsvērt, ka pirmo reizi projektā piedalīties aicināti arī otrklasnieki. Klases var pieteikties līdz 11. maijam.

«Latvijas Olimpiskā komiteja ir gandarīta, ka projekts aug, un līdz ar to esam nolēmuši mainīt projekta konceptu. Galvenā novitāte ir tā, ka projektā «Sporto visa klase» ar nākamo mācību gadu iesaistīsim 2. klases. Esam konstatējuši: jo agrāk uzsāksim šo projektu, jo tas dos lielāku ieguldījumu skolēnu fiziskajā attīstībā, veselības uzlabošanā, klases kolektīva sadarbības prasmju pilnveidošanā,» uzsver LOK ģenerālsekretārs un projekta idejas autors Žoržs Tikmers.

LOK preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters informē: jaunais projekta koncepts paredz, ka nākamais mācību gads būs pēdējais, kad projektā varēs iesaistīties no 3. klases, jo, sākot ar 2019./2020. mācību gadu, projekts «Sporto visa klase» no jauna uzņems tikai 2. klašu dalībniekus un katru mācību dienu jeb piecas reizes nedēļā sporta nodarbības ilgs līdz 4. klasei ieskaitot. Savukārt 5. un 6. klašu dalībniekiem trīs fakultatīvās sporta stundas nedēļā būs pēc izvēles.

Lai piedalītos projektā, skolai pašvaldības apstiprināts pieteikums LOK jāiesniedz līdz 11. maijam, sūtot pa e-pastu sportovisaklase@olimpiade.lv. Ar projekta «Sporto visa klase» nolikumu, pieteikuma iesniegšanas kārtību un citu informāciju ir iespējams iepazīties mājaslapā sportovisaklase.olimpiade.lv.

Jāpiebilst, ka projekts «Sporto visa klase» paredz trīs papildu fakultatīvās sporta nodarbības nedēļā: vispārējo fizisko sagatavotību, futbola iemaņu apguvi un peldēšanu vai sporta nodarbību svaigā gaisā.

Šajā mācību gadā no Jelgavas projektā «Sporto visa klase» ir iesaistītas 10 klases – trīs 3. klases, tikpat 4. un 5. klases un viena 6. klase.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti