Meklēšanas forma

Krusa 2 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 15. DecembrisVārda dienu svin: Johanna, Hanna, Jana

Smaiļotāji Jelgavas komandas kontā piepluso divas medaļas

Ilze Knusle
Cieceres ezerā Brocēnos noslēgušās Latvijas Jaunatnes olimpiādes sacensības smaiļošanā. Šodien uz starta izgāja vieninieki sprinta distancē un četrinieki. Jelgavas sportisti šodien izcīnīja divas medaļas – zeltu un bronzu.

Zeltu šodien izcīnīja puišu četrinieks 500 metru distancē – Zigmārs Cinovskis, Kārlis Dumpis, Otto Gerbers un Rihards Silārs. Savukārt bronza – Katrīnai Smiltniecei vieniniekos 200 metru distancē.

Smaiļošanas trenere Lelde Laure atzīst: bija cerība, ka puišu četrinieks izcīnīs medaļu, savukārt Katrīnas bronza bija patīkams pārsteigums. «Katrīna nav sprintere, tāpēc šodien uz medaļām necerējām. Bet laikam vakar izcīnītā zelta medaļa viņai deva papildu motivāciju,» spriež trenere, norādot: smaiļotāji Latvijas Jaunatnes olimpiādē izdarīja visu, kas bija plānots, un pat vēl mazliet vairāk.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, vakar smaiļotāji un kanoe airētāji Brocēnos izcīnīja sešas medaļas: trīs zelta, divas sudraba un vienu bronzas. Līdz ar to olimpiāde smaiļotājiem un kanoe airētājiem rezultējusies ar astoņām medaļām: četrām zelta, divām sudraba un divām – bronzas. Jelgavu Latvijas Jaunatnes olimpiādē pārstāvēja 13 smaiļotāji un kanoe airētāji, kurus sagatavoja treneri Sergejs Bobkovs (kanoe), L.Laure un Juris Lauris (smaiļošana).

Jāiebilst, ka jau rīt 11 Jelgavas smaiļotāji un kanoe airētāji dosies uz Čehiju, kur no 11. līdz 14. jūlijam notiks Eiropas junioru un U-23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. No Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas Eiropas U-23 čempionātam kvalificējās kanoe airētāji Roberts Lagzdiņš, Jūlija Gutova un Matīss Ozols un smaiļotāji Egils Kalns un Roberts Altmanis. Savukārt Eiropas junioru čempionātam kvalificējās mūsu kanoe airētāji Aleksejs un Jurijs Ševcovi un smaiļotāji O.Gerbers, Z.Cinovskis, R.Silārs un K.Dumpis.

Foto: Lelde Laure

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti