Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 12 °C Lēns vējš, 4.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 22. SeptembrisVārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs

Sestdien Lielupē sacentīsies jaunie airētāji

Ritma Gaidamoviča
Sestdien, 27. jūlijā, Lielupē pie airēšanas bāzes Pils salā notiks Jelgavas atklātais jaunatnes čempionāts akadēmiskajā airēšanā. Sacensību sākums – pulksten 11, un skatītāji tās aicināti vērot bez maksas.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas akadēmiskās airēšanas trenere Evita Jaunbauere stāsta, ka čempionātā sacensības notiks trīs vecuma grupās: 2001. un 2002. gadā dzimušajiem jauniešiem, 2003. un 2004. gadā dzimušajiem jauniešiem un 2005. gadā dzimušajiem un jaunākiem airētājiem. Abās vecākajās grupās gan puiši, gan meitenes un jaunākajā grupā meitenes sacentīsies pārairu divniekos, bet jaunākie puiši sacentīsies pārairu četriniekos. Katra komanda veiks gan 500 metru, gan 1000 metru distanci. Sacensības kilometra distancē sāksies pulksten 11, bet 500 metru, kas ir dinamiskāka un skatītājiem saistošāka, – ap pulksten 14.

Trenere E.Jaunbauere lēš, ka uz šo čempionātu Jelgavā varētu ierasties ap 40 airētāju no Latvijas un Lietuvas. Jelgava būs pārstāvēta ar četrām puišu un trīs meiteņu komandām pārairu divniekos un divām komandām pārairu četriniekos puišiem.

Sacensības norisināsies Pils salas airēšanas bāzē, un trase būs ierīkota Lielupes posmā no Pils salas skatu torņa, kur paredzēts starts, līdz airēšanas bāzei. «Sacensības vērot aicinām arī skatītājus, un to var darīt bez maksas,» tā trenere.

Vērtējot jelgavnieku izredzes, trenere atzīst: «Mūsējie ir sagatavojušies, un viņiem ir iespēja tikt finālā. Par medaļām gan būs jāpacīnās, jo konkurence solās būt sīva.»

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti