Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 14 °C Mērens vējš, 7.9 m/s no R-DR
Svētdiena, 2019. gada 15. SeptembrisVārda dienu svin: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

Jaunie šorttrekisti izcīna divas medaļas

Ilze Knusle
No 22. līdz 24. februārim Ventspilī norisinājās sacensību «Danubia cup» 3. posms. Ventspilī startēja arī Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) jaunie šorttrekisti, gana lielā konkurencē spējot izcīnīt vienu sudraba un vienu bronzas medaļu.

JLSS šorttreka treneris Endijs Vīgants norāda, ka no Jelgavas sportistiem vislabāk veicās E grupas junioru (10–11 gadi) puišiem – 17 sportistu konkurencē 2. vietu izcīnīja Rodrigo Šaudiņš, savukārt 3. vieta Raienam Vīksnam. Jāpiebilst, ka JLSS sportisti šajā grupā ierindojās arī 5., 6. un 11. vietā.

No D grupas junioru (12–13 gadi) zēniem vislabāk veicās Linardam Reinim Laizānam, kuram 11. vieta 30 dalībnieku konkurencē. Šajā grupā startēja pieci JLSS šorttrekisti. Starp šīs vecuma grupas meitenēm vislabāk veicās Laurai Jankovskai, kurai 19. vieta no 44 dalībniecēm. Laurai konkurenci veidoja vēl sešas JLSS sportistes.

No C grupas junioru (14–15 gadi) zēniem vislabāk veicās Mārim Jānim Šternmanim, kuram 10. vieta 21 dalībnieka konkurencē. Šajā grupā pavisam startēja četri JLSS sportisti. Savukārt C grupas junioru meiteņu konkurencē startēja tikai viena JLSS sportiste Patrīcija Sniķere, kurai 25. vieta starp 29 dalībniecēm.

«Šajā turnīrā ir trīs posmi, un Ventspils posms bija noslēdzošais. Iepriekšējie notika Čehijā un Slovākijā, bet tajos mūsu sportisti nepiedalījās,» stāsta treneris, piebilstot: sacensības Ventspilī JLSS audzēkņiem bija ļoti veiksmīgas, jo 21 no 22 sportistiem vismaz vienā distancē laboja personīgo rekordu. Jāuzsver, ka distanču garumi atšķiras pa vecuma grupām: E grupas juniori slido 222 metrus, 333 metrus un 500 metrus; D grupas juniori – 500 metrus, 777 metrus un 1000 metrus; C grupas juniori – 500 metrus, 1000 metrus un 1500 metrus. Jāpiebilst, ka sportistus sagatavoja treneri E.Vīgants un Jurijs Moiseičenko.

Tā kā «Danubia cup» Ventpils posms vienlaikus bija arī atlases sacensības dalībai Eiropas kausa finālsacensībām, tajās startēja sportisti no visas Austrumeiropas. JLSS sportisti nevarēja pretendēt uz dalību Eiropas kausa finālā, jo nebija piedalījušies iepriekšējos posmos.

Nākamās sacensības JLSS audzēkņiem būs «Baltic cup – Lithuania Open» 9. un 10. martā Lietuvas pilsētā Elektrēnos. Tajās JLSS delegācija būs lielāka, jo sacensībās var startēt jaunāki bērni.

Foto: JLSS

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti