Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 9 °C Viegls vējš, 2.2 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Bokseriem medaļas Daugavpils čempionātā

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas Cīņas sporta veidu centra (JCSVC) bokseri nedēļas nogalē startēja Daugavpils boksa čempionātā. Mājās pārvestas piecas medaļas, tostarp divas – zelta.

Daugavpils boksa čempionātā piedalījās vairāk nekā 100 bokseru no Somijas, Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas, tostarp jelgavnieki, informē JCSVC boksa treneris Aleksandrs Knohs. Viņš stāsta, ka jaunākais Jelgavas pārstāvis bokseris Timofejs Kaliņonoks svara kategorijā līdz 34 kilogramiem šajā čempionātā izcīnīja zelta medaļu. Ar zelta medaļu šīs sacensības noslēdza arī Daniils Vocišs jauniešu grupā svarā līdz 57 kilogramiem. Bet sudraba medaļu šajā pašā grupā svara kategorijā līdz 48 kilogramiem, sīvā cīņā zaudējot Somijas čempionam, izcīnīja Deniss Sidorovs.

Sudrabu junioru grupā svarā līdz 57 kilogramiem izcīnīja Ruslans Miļuns, kurš fināla cīņā zaudēja Baltkrievijas čempionam. Bet mūsu junioru grupas bokseris Endijs Ivanovs (svara kategorijā līdz 75 kilogramiem) finālā tikās ar divkārtējo Eiropas čempionāta medaļnieku no Lietuvas, kuram diemžēl izšķirošajā cīņā zaudēja, izcīnot sudraba medaļu.

«Mūsu bokseriem tā bija laba pieredze. Liels paldies Jelgavas Sporta servisa centram par atbalstu, lai mūsu sportisti varētu piedalīties šajā čempionātā,» tā A.Knohs.

Jau šonedēļ Jelgavas bokseri dosies uz Grieķiju, lai piedalītos starptautiskajā turnīrā «Evpatoriada». Uz sacensībām Grieķijā dosies Artūrs Ivanovs, D.Vocišs, D.Sidorovs un Artūrs Vaišļa.

Foto: no A.Knoha arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti