Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Ar futbolu atklāj Jelgavas 48. skolēnu spartakiādi

www.jelgavasvestnesis.lv
Šonedēļ ar futbola sacensībām Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) mākslīgā seguma laukumos sākusies Jelgavas 48. skolēnu spartakiāde. Pirmie vakar un šodien laukumā tikās pilsētas skolu 4. un 5. klašu audzēkņi. Pārliecinošu uzvaru šajā grupā šogad izcīnīja Jelgavas 4. vidusskolas komanda (attēlā).

Jelgavas Sporta servisa centra vadītāja vietniece Maija Actiņa stāsta, ka 5. un 6. klašu grupā (2007., 2008. un 2009. gadā dzimušie) šogad bija pārstāvētas septiņas pilsētas skolas – Jelgavas 4. un 3. sākumskola, 2. pamatskola, Jelgavas 4., 5. un 6. vidusskola un Tehnoloģiju vidusskola.

Lai noskaidrotu uzvarētājus, skolu komandas spēles ZOC stadionā aizvadīja vakar un šodien. Stiprākie šogad izrādījās 4. vidusskolas skolēni, 2. vietu ieņem  – Tehnoloģiju vidusskolas komanda, bet 3. vietā ierindojas – 6. vidusskola.

Nākamās spartakiādes sacensības futbolā notiks jau nākamnedēļ –  18. un 19. septembrī, kad laukumā tiksies pilsētas skolu 6. un 7. klašu audzēkņi jeb 2005. un 2006. gadā dzimušie jaunieši.

Jāpiebilst, ka Jelgavas skolēnu spartakiāde notiks visa mācību gada garumā, noskaidrojot stiprākās skolu komandas futbolā, krosā, basketbolā, tautasbumbā, volejbolā, florbolā, stafetē, vieglatlētikā, stafetē peldēšanā. Skolēni spartakiādē sacenšas četrās vecuma grupās: 4. un 5. klase, 6. un 7. klase, 8. un 9. klase un vidusskola. Jāpiebilst, ka katra skola, piedaloties sacensībās, krāj punktus un mācību gada noslēgumā tiks apbalvotas kopvērtējuma uzvarētājskolas katrā vecuma grupā.

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti