Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

«Zemgale/LLU» spraigā spēlē pārspēj HS «Rīga»

Ilze Knusle
Trešdienas vakarā HK «Zemgale/LLU» iepriecināja savus līdzjutējus, Jelgavas ledus hallē «Optibet» hokeja līgas spēlē ar rezultātu 4:3 uzvarot HS «Rīga». Lai gan jelgavnieki šajā spēlē tika uzskatīti par favorītiem, viesi lika viņiem krietni panervozēt, un uzelpot viņi varēja tikai pēc spēles beigu signāla.

Pirmie divi periodi bija diametrāli pretēji – ja pirmajā periodā šķita, ka jelgavniekiem laukumā nekas neizdodas, tad otrajā periodā mājinieki saņēmās un spēles gaitu izlīdzināja. Pirmajā spēles nogrieznī Jelgavas komanda nerealizēja divus vairākumus un perioda izskaņā pusotras minūtes laikā ielaida divus vārtus. Pirmais periods tā arī noslēdzās ar 0:2 viesu labā. Savukārt otrajā periodā jelgavnieki, spēlējot mazākumā, guva pirmos vārtus – precīzs bija Artjoms Ogorodņikovs (Nr.17). Un pēc trīs minūtēm rezultāts uz tablo jau bija neizšķirts – vārtus «Zemgale/LLU» labā guva Kristaps Millers (Nr.44). Perioda pēdējās minūtēs jelgavnieki spēlēja vairākumā, un šoreiz Mārim Miezim (Nr.90) izdevās to realizēt, un komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 3:2 mājinieku labā.

Trešo periodu mājinieki sāka mazākumā, jo Rustams Begovs otrā perioda izskaņā izpelnījās noraidījumu. Lai gan, spēlējot četriem pret pieciem, jelgavniekiem izdevās nosargāt vārtus, perioda 8. minūtē rīdzinieki rezultātu tomēr izlīdzināja – 3:3. Pēc tam sekoja vairākas asas epizodes, bet disciplīnu laukumā tomēr izdevās saglabāt. 12. minūtē «Zemgale/LLU» hokejistam Vladislavam Adeļsonam (Nr.22) izdevās pārspēt pretinieku vārtsargu un izvirzīt savu komandu vadībā ar 4:3. Gandrīz uzreiz pēc tam jelgavniekiem nācās spēlēt mazākumā, bet, par laimi, pretinieki šo situāciju nespēja izmantot savā labā. Tāpat nelīdzēja viesu galvenā trenera Oļega Sorokina taktiskais gājiens uz pēdējo pusotru minūti vārtsargu nomainīt pret sesto laukuma spēlētāju. Spēles pēdējo minūti un 5 sekundes rīdzinieki vēl spēlēja seši pret četriem, tomēr jelgavnieki nosargāja vārtus un svinēja uzvaru spraigā spēlē.

Jāpiebilst, ka uz «Zemgale/LLU» vārtsarga Riharda Cimermaņa sargātajiem vārtiem šajā spēlē tika izdarīti 33metieni, bet jelgavnieki pretinieku vārtus apdraudēja 35 reizes. R.Cimermanis arī tika atzīts par spēles labāko «Zemgale/LLU» hokejistu. Pretinieku rindās šis gods tika pirmo vārtu autoram Kristapam Skrastiņam (Nr.18). Vēl būtiski, ka šajā spēlē «Zemgale/LLU» rindās laukumā izgāja trīs jauni spēlētāji – uzbrucējs Artūrs Homjakovs un aizsargi Kalvis Ozols un Niklāvs Balgalvis.

«HS «Rīga» ir laba komanda, pret kuru ar vienu vārtu pārsvaru nevar būt drošs par uzvaru. Turklāt mēs vēl no spēles pret «Mogo» neesam atguvuši pārliecību par spēju gūt vārtus. Paldies pieredzējušajiem spēlētājiem, kuri uzņēmās atbildību un guva vārtus, lai gan komanda kopumā pēc laba sezonas sākuma ir iekritusi tādā kā bedrītē,» pēc spēles portālam www.jelgavasvestnesis.lv norādīja HK «Zemgale/LLU» galvenais treneris Valērijs Kuļibaba, paužot cerību, ka šī un nākamā spēle komandai atdos pārliecību un liks spēlēt ar jaunu jaudu.

Nākamā «Optibet» hokeja līgas spēle HK «Zemgale/LLU» būs 6. oktobrī pulksten 17 izbraukumā pret HK «Liepāja».

Foto: Ruslans Antropovs

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti