Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

«Zemgale/LLU» divreiz ielaiž vairākumā un zaudē «Mogo»

Ilze Knusle
Sestdien Jelgavas ledus hallē notika «Optibet» hokeja līgas spēle starp HK «Zemgale/LLU» un HK «Mogo». Abas komandas spēlē izpildīja vienādu skaitu metienu pa pretinieku vārtiem – pa 31 –, bet spēle noslēdzās ar 0:5 viesu labā.

Spēles rezultātu «Mogo» hokejisti atklāja 4. minūtē, kad ripu Reiņa Petkus sargātajos vārtos raidīja Rūdolfs Maslovskis (Nr.21). Vēlāk – 11. minūtē – otrreiz «Zemgale/LLU» vārtsargu pārspēja Vladimirs Mamonovs (Nr.28). Pirmās trešdaļas izskaņā ripa vēlreiz ieslīdēja mūsu vārtos, bet tiesneši šo vārtu guvumu neieskaitīja, jo «Mogo» spēlētājs ripu bija izsitis vārtsargam no rokām un saņēma par to noraidījumu.

Otro periodu jelgavnieki iesāka vairākumā, bet to realizēt neizdevās. Perioda vidū jelgavniekiem bija iespēja spēlēt vairākumā 4:3, bet arī tad neizdevās gūt vārtus. Savukārt pretinieki, spēlējot jau 4:5, mazākumā guva trešos vārtus – ripu vārtos raidīja Juris Ziemiņš (Nr.12). To atkārtot viņam izdevās arī trešā perioda sākumā, bet punktu pielika Jānis Ozoliņš (Nr.18), gūstot piektos vārtus.

Par labāko spēlētāju šajā spēlē HK «Zemgale/LLU» rindās atzīts Kristaps Millers (Nr.44).

«Ir tādas dienas, kad nekas neizdodas, un šodien bija viena no tām,» pēc spēles teica HK «Zemgale/LLU» galvenais treneris Valērijs Kuļibaba. Viņš norādīja, ka jelgavniekiem bija pietiekami daudz momentu, bet vārtus gūt neizdevās – atšķirībā no pretiniekiem. Lai lauztu spēles gaitu, treneris izjauca arī ierastos virknējumus, un pēc spēles izteicās, ka šādu taktiku izmantots arī citās spēlēs sezonas gaitā.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka «Zemgale/LLU» ir aizvadījusi četras «Optibet» hokeja līgas, izcīnot divas uzvaras – ar 7:1 pret Liepājas komandu un ar 4:3 pēcspēles metienos pret «Prizmu» – un piedzīvojot divus zaudējumus: ar 2:3 sezonas pirmajā spēlē čempioniem «Kurbadam» un šovakar.

Nākamā «Optibet» hokeja līgas spēle HK «Zemgale/LLU» būs 3. oktobrī Jelgavas ledus hallē pulksten 19.30 pret HS «Rīga».

Foto: Ruslans Antropovs

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti