Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no A
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

«Zemgale/LLU», arī spēlējot bez izlases «bataljona», uzveic HK «Lido»

Ilze Knusle
Šodien «Mogo» ledus hallē norisinājās Latvijas hokeja čempionāta spēle starp «Zemgale/LLU» un «Lido». Lai gan jelgavniekiem nevarēja palīdzēt seši spēlētāji, kuri izsaukti uz Latvijas izlasi, un komandas vadība tika uzticēta otrajam trenerim Igoram Ļebedevam, šodien izcīnīta uzvara ar rezultātu 7:2.

Spēles rezultāts tika atklāts jau 23. sekundē, kad vārtus guva «Zemgale/LLU» hokejists Daņils Dolguškins (Nr.5). Vēlāk, spēlējot vairākumā, jelgavnieki ielaida vārtus, ļaujot pretiniekiem izlīdzināt rezultātu. Tomēr pirmais periods noslēdzās par labu HK «Zemgale/LLU» – komandas otros vārtus guva Aleksandrs Novikovs (Nr.14). Jāpiebilst, ka spēle uz brīdi tika apturēta, jo bija jānovērš bojājums bortā.

Otrajā periodā tika gūti trīs vārti, un visi – HK «Zemgale/LLU» labā. Pirmos vārtus, spēlējot četriem pret četriem pēc abpusēja noraidījuma, trešajā minūtē guva Rūdolfs Prūsis (Nr.69). Vēlāk precīzi bija arī Kristaps Millers (Nr.44) un Māris Miezis (Nr.90). Periods noslēdzās ar 1:5 jelgavnieku labā. Jāpiebilst, ka nepatīkamu situāciju piedzīvoja «Zemgale/LLU» spēlētājs Aleksejs Popovs, kuram pretinieks ar nūju trāpīja pa seju.

Arī trešajā periodā tika gūti trīs vārti. Jelgavnieki to izdarīja pirmajā un pēdējā minūtē – perioda 28. sekundē ripu pretinieku vārtos raidīja Rinalds Rosinskis (Nr.16), bet spēlei punktu pielika Ēriks Ozollapa (Nr.20). Vienus vārtus jelgavnieki arī ielaida, un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:7.

Par labāko mūsu komandas rindās atzīts Valentīns Feoktistovs.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka šajā spēlē komandai nevarēja palīdzēt galvenais treneris Valērijs Kuļibaba un seši spēlētāji – Ēriks Žohovs, Vladislavs Adeļsons, Ričards Bernhards, Kristaps Jākobsons, Artūrs Homjakovs un Rihards Cimermanis –, kuri Latvijas izlases sastāvā piedalījās pārbaudes turnīrā Dienvidkorejā. Bet mūsu komandas sastāvā debitēja komandas «Zemgale Juniors» spēlētāji Kristers Brauns un Daniels Goršanovs.

Pēc šīs spēles HK «Zemgale/LLU» ar izcīnītiem 60 punktiem ierindojas turnīra tabulas otrajā vietā. Līderi ar 69 punktiem ir HK «Mogo», trešie ar 56 punktiem ir HK «Kurbads», ceturtie ar 55 punktiem – HK «Prizma».

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs 13. februārī pulksten 19.30 izbraukumā pret HK «Liepāja».

Foto: Ruslans Antropovs

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti