Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 3.2 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 17. NovembrisVārda dienu svin: Hugo, Uga, Uģis

Uz izlasēm izsaukti 13 hokejisti

Ilze Knusle
Šobrīd Latvijas hokeja čempionātā ir izlašu pārtraukums, kurā dažāda vecuma Latvijas hokeja izlases aizvadīs treniņnometnes un pārbaudes turnīrus. Arī vairāki HK «Zemgale/LLU» un Jelgavas Ledus sporta skolas spēlētāji iekļauti izlašu sastāvā: četri – klubu izlasē, pa vienam – U-18 un U-17 izlasē, septiņi – U-16 izlasē.

Latvijas klubu izlasē, ko vada galvenais treneris Igors Smirnovs un kas no 7. līdz 10. novembrim piedalīsies turnīrā «Turkish Airlines Baltic Challenge Cup» Tallinā, iekļauti četri Jelgavas kluba HK «Zemgale/LLU» hokejisti: vārtsargs Rihards Cimermanis un uzbrucēji Vladislavs Adeļsons, Gatis Sprukts (attēlā) un Aleksandrs Novikovs.

Turnīrā Igaunijā bez Latvijas klubu izlases startēs arī Igaunija, Kazahstānas U-20 komanda, Lietuva, Rumānija un Ukraina. Komandas tiks sadalītas divās apakšgrupās, kurās katra komanda izspēlēs ar katru. A grupā spēkosies Lietuva, Igaunija un Ukraina, bet B apakšgrupā cīnīsies Latvija, Rumānija un Kazahstānas U-20 izlase. Ieņemot attiecīgas vietas savās grupās, komandas aizvadīs spēles par 5., 3., un 1. vietu Baltijas kausa izcīņā. Latvijas klubu izlase pirmo maču aizvadīs 7. novembrī pulksten 19.30 pret Kazahstānas U-20 komandu, 8. novembrī mūsu hokejistiem pulksten 15.30 paredzēts mačs pret Rumāniju. 10. novembrī norisināsies spēles par vietām.

Latvijas U-18 izlasē, kas galvenā trenera Oļega Sorokina vadībā aizvadīs trīs spēles izbraukumā pret Norvēģijas komandu, iekļauts HK «Zemgale/LLU» aizsargs Daniels Goršānovs. Jāpiebilst, ka U-18 izlase gatavojas pasaules čempionātam, kas norisināsies ASV no 16. līdz 26. aprīlim. Latvijas izlase elites divīzijā spēkosies vienā apakšgrupā ar Zviedriju, Kanādu, Baltkrieviju un Šveici.

U-17 valstsvienība Jura Ozola vadībā no 7. līdz 9. novembrim startēs Prezidenta kausa izcīņā Minskā, kur cīnīsies ar Baltkrievijas, Slovākijas un Krievijas U-16 komandām. Izlases sastāvā iekļauts Jelgavas komandas uzbrucējs Ričards Briņecs.

Savukārt U-16 izlase pārbaudes spēles aizvadīs Jelgavā, trīs reizes tiekoties ar vienaudžiem no Norvēģijas. Izlasē, ko vadīs HK «Zemgale/LLU» treneris Igors Ļebedevs, iekļauti septiņi Jelgavas jaunie hokejisti: Lukas Bukatovs, Mārtiņš Krišs Krūklītis, Edgars Markovs, Kevins Strādnieks, Rūdolfs Muraško, Roberts Vītols un Reinards Dāvis Pētersons. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka Latvijas U-16 hokeja izlases pārbaudes spēles pret Norvēģijas izlasi notiks 7. un 8. novembrī pulksten 19, savukārt 9. novembrī – pulksten 17.30. Kā informē Latvijas Hokeja federācijā, skatītājiem ieeja uz spēlēm būs bez maksas.

Foto: Ruslans Antropovs/HK «Zemgale/LLU»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti