Meklēšanas forma

Neliels lietus 18 °C Viegls vējš, 2 m/s no A
Svētdiena, 2019. gada 16. JūnijsVārda dienu svin: Justīne, Juta

Jelgavas hokejistu uzvaru sērija turpinās

Ilze Knusle
HK «Zemgale/LLU» šodien izbraukumā tikās ar HK «Lido», un, pārspējot pretiniekus ar rezultātu 7:1, pagarināja arī savu uzvaru sēriju – tā mūsu komandai ir septītā uzvara pēc kārtas.

Pirmā perioda otrajā minūtē spēles rezultātu atklāja jelgavnieki, kad ripu pretinieku vārtos raidīja Ričards Bernhards (Nr.15). Līdz pat perioda pēdējai minūtei nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, bet perioda izskaņā otros vārtus jelgavnieku labā guva Artūrs Homjakovs (Nr.19), komandai spēlējot vairākumā.

Otrā perioda sākums nebija rezultatīvs, bet tad sekoja četri vārti septiņās minūtēs – un visus četrus guva jelgavnieki, panākot uz tablo 6:0. HK «Zemgale/LLU» labā vārtus guva Rustams Begovs (Nr.9), A.Homjakovs un divreiz Māris Miezis (Nr.90). Perioda izskaņā HK «Lido» spēlētājiem tomēr izdevās vienus vārtus atgūt, un komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 1:6.

Trešā perioda sākumā komandas septītos vārtus guva jelgavnieku hokejists Valentīns Feoktistovs (Nr.85), bet kopumā komandas aizvadīja neizteiksmīgu spēles nogriezni. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:7, un par šodien labāko mūsu komandas sastāvā atzīts A.Homjakovs. Šī uzvara jelgavniekiem ļauj nostiprināties turnīra tabulas 3. vietā.

Trešā perioda pēdējās minūtes HK «Zemgale/LLU» vārtus sargāja Ņikita Montvids. Viņš ir «Zemgale/Juniors» vārtsargs, un virslīgā viņam šodien bija debija. «Mūsu vārtsargam Rihardam Cimermanim šodien bija svarīga spēle Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā ar U-13 vecuma komandu, ko viņš trenē, tāpēc nolēmām dot iespēju jaunajam vārtsargam. Plānojam piesaistīt komandai mūsu pašu sistēmas jauniešus, jo tuvojas izslēgšanas spēles un jābūt gataviem uz visu, un viņiem ir nepieciešama pieredze,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv pastāstīja HK «Zemgale/LLU» galvenais treneris Valērijs Kuļibaba. Viņš uzteic komandu kopumā, kura nospēlēja visu spēli «no sākuma līdz beigām» – ar pilnu atdevi.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs 16. janvārī pulksten 19.30 Jelgavā pret HK «Liepāja». Līdz izslēgšanas spēlēm jelgavniekiem atlikušas 11 spēles, no kurām piecas notiks mājas hallē.

Foto: Ruslans Antropovs

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti